Kde v Praze pořádat schůzky, workshopy a školení?

Spousta podnikatelů a menších firem si dnes vystačí bez okázalého sídla. Pracovat mohou ve skromné kanceláři, nebo dokonce i z domova, pokud vykonávají nějakou činnost, k níž potřebují jen notebook a připojení k internetu. Problém nastává ve chvíli, kdy je potřeba sejít se s klientem, nebo když dojde na nějaké školení či workshop. Zvát si lidi domů je hloupé a ani do malé kanceláře se čtyřmi stoly a jednou pohovkou si nejde pozvat klienty na školení. Jak to tedy vyřešit?

Ve skutečnosti není žádný problém najít místo pro školení v Praze, klidnou kancelář pro obchodní schůzku nebo zajímavé prostory pro teambuilding. Nejspíš o tom ani nevíte, ovšem několik takových konferenčních prostor je zajisté přímo ve vašem okolí. Stačí jen použít vyhledávač a najít si je.

S pomocí internetu najdete, co potřebujete

Ať už sháníte pouze prostory pro teambuilding nebo přednáškový sál na velkou konferenci, v Praze vysněné klidné místo určitě najdete. Nejlepší samozřejmě je, pokud vám někdo může doporučit, kde lze prostory pronajmout. Jestli ale nikoho takového neznáte, zkuste pátrat sami. Na internetu objevíte spoustu nabídek. A podle čeho se mezi nimi orientovat?

Čtěte dobře popis

Nejdříve si rozmyslete, na co chcete prostory využít. Jiné požadavky budete mít, pokud sháníte místo pro workshopy, jiné zase na obchodní schůzku. Zajímat by vás měla jednak lokalita, aby se sem všichni dobře dostali, a samozřejmě také vybavení. Budete potřebovat projektor, WiFi, ozvučení, flipchart, občerstvení? Také by se tady mělo dát zaparkovat.

Co se týče cenových podmínek, dívejte se, zda si částky určují za hodinu nebo za den. Obchodní schůzka v Praze vám asi nebude trvat celé odpoledne, je možné si prostory půjčit jen na pár hodin? Jistě najdete i místnosti, které vás nepřijdou příliš draho. A třeba vám majitelé nabídnou výhodnější cenu, budete-li je využívat častěji.

Podobné články...