Bezkontaktní automyčky BKF CarWash

Uvažujete o investici do rozšíření služeb ve Vašem pneuservisu? Bezkontaktní myčky jsou dnes nezbytnou součástí nejen čerpacích stanic, ale také všech center zabývajících se motorismem.

Na co si dát pozor před investicí do automyček

Před investicí do myček autje dobré vědět na co se zaměřit, abyste nepořídili tak zvaně zajíce v pytli. Před pořízením automyček se zaměřte především na hodnocení výrobců automyček. Informujte se nejen o ceně, ale rovněž o tom, jakou projekční podporu nabízí společnost, od níž chcete automyčky pořídit. Při rozhodování by Vám měla pomoci informace o tom, zda Vám prodejní společnost může poskytnout pomoc během investičního procesu. Stěžejní je mít zajištěn kompletní soubor dokumentace a moci se obrátit na někoho, kdo s Vámi bude po celou dobu jednat. Tato osoba by měla mít z minulosti zkušenost s realizací podobných projektů.

Bezkotantní automyčky od BKF CarWash jsou sázkou na jistotu

Sázkou na jistotu je koupě bezkontaktních automyček od společnosti BKF CarWash. Tyto modulární mycí boxy byly vyrobeny nejen jako doplňky pneuservisů a čerpacích stanic, ale také stanic technické kontroly, venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Obecně lze říci, že modulární mycí boxy neboli automyčky BKF CarWash jsou vhodné pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí. Takové představují menší až středně velké obce. Při koupi či pronájmu mycího modulu BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Informace o instalaci automyček BKF CarWash najdete zde bkfcarwash.cz. Automyčky BKF CarWash disponují pěti základními mycími programy, které se postarají o důkladné očištění auta od nejrůznějších nečistot. Majitelé aut mohou využít také volitelný šestý program zaměřující se na odstranění nánosů a usazenin z ráfků a brzdových čelistí.

Podobné články...