Zlato vás ochrání před ekonomickou krizí!

Prodej zlata raketově roste. Tak toho využijte! A vytvořte si imunitu proti ekonomické krizi i pádu měny!

Koronavirová pandemie, slabá koruna i dezorientovaný systém. To vše jsou faktory, které cenu zlata navyšují. Poptávka po tomto vzácném kovu je v současné době téměř trojnásobná, covid 19 dle odborníků doslova a do písmene vyvolal zlatou horečku. Lidé zlato začali skupovat ve velkém.

Zlato vás ochrání

Zlato je zkrátka spolehlivý prostředek, jak si zajistit finanční prostředky v době krize. Nepodléhá inflaci a v dlouhodobém horizontu jeho cena ve srovnání s jinými investičními komoditami prakticky neklesá. Pokud máte doma zlaté slitky nebo zlaté mince, nemusíte se obávat ekonomických krizí ani pádu měn. Ekonomika se jednou zotaví a za zlato získáte více peněz, popřípadě rovnou novou měnu. Zlaté slitky a mince totiž prodáte kdekoliv ve světě.

Drobní investoři i velcí hráči

Trh se zlatem však prošel dramatickou proměnou. Kupci se například stále častěji rekrutují i z drobných investorů. Přibývá ovšem i tzv. velkých hráčů, kteří rychle zvyšují podíl zlata ve svém portfoliu. Své zlaté rezervy však doplňují i tzv. konzervativní klienti.

Kolik do zlata investovat?

Desítky let platilo doporučení držet ve zlatě 5-10 procent majetku. Otázkou však zůstává, jak spolehlivě zabezpečit zbývajících 90 procent? Recept je jednoduchý – nakupte zlato ve větším objemu.

Někdo prodává, jiný nakupuje. Ve velkém!

I když někteří investoři musí z existenčních důvodů zlato prodávat, movití investoři jej nakupují stále větším tempem. A samozřejmě využívají i současný krátkodobý pokles ceny zlata. Mimořádná situace si zkrátka vynucuje mimořádné a zásadní změny v chování investorů.

Obchodujte s profesionály

Největší zásoby investičního zlata najdete například na e-shopu www.zlate-mince.cz, jehož provozovatelem je Pražská mincovna, a.s., která se prodejem zlata a stříbra zabývá už sedmnáctým rokem. A od té doby zlatem zásobila více než 60 000 klientů. A vy teď máte jedinečnou příležitost jejich řady rozšířit. Tak neváhejte!

Podobné články...