Offshore společnost vám pomůže s optimalizací daní

Offshore společnosti se v posledních několika letech řadí mezi stále využívanější způsob optimalizace daní. Hojného využití nachází především u firem, které čelí stále se zvyšujícím daním a byrokratické zátěži.  Využití offshore společnosti je zcela legální způsob, kterého využívá v současné době již téměř každá větší firma. Díky jejich větší dostupnosti můžete při svém podnikání využít offshore společnost i vy.

Jaké výhody s sebou přináší?

Zjednodušeně řečeno je offshore společnost firma, která má sídlo v zemi s nízkou či nulovou daňovou povinností. V zemích označovaných jako daňové ráje. Hlavní výhodou je hlavně optimalizace daní. Pořízení offshore společnosti však nelze chápat tak, že byste se snad museli stěhovat či rušit fungující výrobu v České republice. Jen vaše daňová povinnost bude v jiné zemi. Nakonec můžete rozjet v menším i velkém rozsahu své podnikání ve vybrané zemi a prorazit se svojí společností na mezinárodní trh. Kromě toho získáte i lepší ochranu majetku své firmy, lepší brand značku a vyšší konkurenceschopnost

Jak si jí pořídit?

Pořídit si offshore společnost lze v podstatě dvěma způsoby, a to buď na vlastní pěst, což je náročnější způsob. Anebo se obrátit na specializovanou firmu, což je logicky jednodušší a pro mnoho firem častějším řešením. Nákupem offshore společnosti ušetříte především velké množství času, ale také řadu nervů, které může založení společnosti v konkrétní zemi přinést, jelikož je třeba umět cizí jazyk, vyznat se v zákonech apod. Nakonec ve prospěch odborné firmy hraje i cena offshore společnosti za její pořízení. Na konkrétní cenu má vliv mnoho faktorů, jako je vybraná destinace, typ společnosti a dalších vlastnosti firmy.

Na koho se obrátit?        

Uvažujete o pořízení offshore společnosti, ale nevíte na koho se v této oblasti obrátit? Na českém trhu máte na výběr hned několik desítek firem, ale jejich nabídka je velmi různorodá. Pokud chcete co nejširší nabídku, pak se obraťte na společnost Zenron, která nabízí výběr z více než 60 destinací. Jako jedna z mála firem je navíc schopna vám poskytnout offshore společnost podle vašich přání. Překvapí vás i cenově velmi výhodnou nabídkou.

Podobné články...