Na kadeřnický Olymp vystoupáte s profesionálním vybavením salonu

Otevíráte si kadeřnictví, holičství anebo barber shop? Rozhodně se vyhněte nakupování křesel, potřeb a mycích boxů z druhé ruky. Neověřený původ se vám nemusí vyplatit, zvláště když nevíte, jak dlouho konkrétní potřeby sloužily a komu. Investice do kompletního moderního vybavení vám dá záruku do budoucna, že svůj salon nebudete muset dlouho inovovat, maximálně zvelebovat a rozšiřovat o více služeb a počet spokojených klientů.

Kadeřnická a barber křesla, mycí boxy a vybavení kadeřnických salonů Olymp

Kdo si netroufá na otevření velkého salonu pro hodně kadeřnic a spokojí se s vlastním mycím boxem a kadeřnickým křeslem, měl by zauvažovat i nad speciálním barber křeslem. Ne že by nešlo v běžném křesle pány pečlivě oholit, každopádně speciální barber křeslo je vybaveno pohodlnými opěrkami, aby se páni na holení a zástřih vousů cítili komfortně a bezpečně. Barber shop vybavení stejně jako kompletní vybavení kadeřnických salonů poskytované renomovanou společností Olymp se základnou v německém Stuttgartu je dodáváno do kadeřnictví dlouhá léta a v nejvyšší kvalitě.

Fény, kulmy, hairmastery, žehličky a stylery značky Olymp

Důraz na precizní provedení s účelným i estetickým efektem se odráží v každé maličkosti i podstatném vybavení kadeřnictví. Olymp kadeřnické potřeby zahrnuje mycí boxy, kadeřnická křesla, barber křesla, hairmastery, fény, kulmy, holicí strojky, žehličky, stylery, ale i pracovní sedáky a vozíky pro samotné kadeřníky. K výrobkům je společností Olymp poskytována i montáž a servis, a to po celé České republice.

Způsob objednání, proplacení faktury, doprava a montáž po celé ČR

Po volbě vhodného kadeřnického vybavení Olymp z e-shopu Olympway zákazník vyplní údaje včetně místa požadované montáže. Po obdržení potvrzení je třeba zaplatit fakturu ve výši 60 procent z celkové sumy s vyčíslením ceny za montáž a dopravu zvlášť. Po zaplacení zálohové faktury klienti počkají na zboží nebo uskutečnění montáže a při dodání zaplatí doplatek faktury.

Podobné články...