JUDr. Pavel Smutný – člověk na svém místě

V poslední době se často skloňuje jméno Pavel Smutný, ale mnoho lidí neví, s kým má tu čest. Český advokát, mecenáš, filantrop a úspěšný podnikatel se narodil 17. října v Hradci Králové. Nejvíce pozornosti si zaslouží jeho působení v advokátní kanceláři CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ, s. r. o. Není možné opominout jeho prezidentování v Česko-izraelské obchodní komoře. Rovněž je prezidentem BHF, tedy nadačního fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND.

Podnikatel, prezident a advokát v jednom

Určitě už jste slyšeli o advokátní kanceláři CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ, s. r. o. Tato společnost byla zvolena v letech 2013, 2014, 2015 a 2016 nejlepší právnickou firmou roku. Pavel Smutný je jejím spolumajitelem. Vlastníci advokátní kanceláře věří, že slova, jako jsou demokracie, právní stát a spravedlnost nejsou jen prázdné pojmy. Tyto názory zastává i JUDr. Pavel Smutný, který se věnuje právní praxi zaměřené především na mezinárodní investiční vztahy a obchodní právo. Jeho zkušenosti jsou cennější než zlato.

Prezident BHF

Možná jste nevěděli, že v roce 2009 založil s dalšími úspěšnými lidmi nadační fond BOHEMIAN HERITAGE FUND. Díky zkušenostem načerpaným v mezinárodně obchodních komorách byl zvolen prezidentem i v dalších subjektech. Od roku 2009 se může pochlubit vedoucí funkcí Česko-izraelské smíšené obchodní komory, Francouzsko-české obchodní komory a Obchodní komory Švýcarsko-Česká republika. Není divu, vždyť mluví plynule francouzsky, anglicky, rusky a německy. Jméno Pavla Smutného a jeho advokátní kanceláře bylo skloňováno v kauze Čepro versus Krejčíř. Tento advokát obdržel mnohá ocenění, jako je Cena ministra kultury za přínos k rozvoji české kultury. Pavel Smutný je také členem Rady Národního divadla a správní rady Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl. Ctí tradice, přesto je otevřený novým možnostem.

Podobné články...