Absolvujte rekvalifikační kurz účetnictví a začněte podnikat

Láká vás práce z domova? Chcete být sami sobě vlastním pánem a sami si určovat, kdy se budete věnovat rodině a kdy práci? Je spousta zaměstnání, která vám přesně tohle umožní. Jednou z lákavých oblastí je například účetnictví.

Účetnictví vždy bylo, je a bude potřeba. Jako účetní navíc máte na výběr – buď se necháte zaměstnat u jedné firmy, nebo budete pracovat sami na sebe a zpracovávat účetnictví třeba rovnou několika společnostem. Podle vlastních časových možností a klidně z domu.

Odborníky na účetnictví se můžete stát i teď

Litujete, proč jste za svých mladých let nešli studovat ekonomku? To není nutné. Stačí si dodělat rekvalifikační kurz účetnictví a daňové evidence a ihned se z vás může stát účetní. V kurzu se naučíte, jak dělat účetnictví pro malé i střední firmy. Porozumíte číslům, budete znát praxi, vyznáte se v účetní uzávěrce a veškerých podkladech. Učíte se na konkrétních příkladech, takže v praxi už vás jen tak něco nepřekvapí. Ostatně kurz vyučují sami odborníci z praxe.

Absolvováním kurzu získáte certifikát

Jedná se o kurz s certifikátem, takže své znalosti budete mít potvrzeny osvědčením o rekvalifikaci s akreditačním číslem s celostátní platností. Toto osvědčení lze pak použít jako podklad pro získání živnostenského oprávnění pro profesi účetní, takže nadále vám nic nebude bránit postavit se na vlastní nohy.

Jak kurz absolvovat?

Rekvalifikační kurz účetnictví probíhá v mnohých větších městech po celé republice, stačí se jen přihlásit. Nejbližší termín začátku kurzu je 12. 12., další pak startuje na začátku ledna. Nemusíte tedy na nic čekat, klidně se hned přihlaste! V kurzu získáte zdarma přístup do e-learningu a učebnici založenou na ukázkových příkladech z praxe. Výuka probíhá na noteboocích, ostatně účetní už dneska dávno nepoužívá kalkulačku, takže je důležité se naučit pracovat s patřičným softwarem.

Podobné články...