Začínáte podnikat? Najít vhodnou kancelář není vždy snadné

Vybudování úspěšné firmy s dobrým jménem a stabilními příjmy chvíli trvá. Nezbytnou součástí vašeho budoucího úspěchu je také image, tvář vašeho podnikání, kterou ukazujete klientům, ale i kolegům. Abyste si získali respekt a renomé, je dobré začít s vybudováním solidní základny – kanceláře, ve které se budete stýkat s klienty a zaměstnanci či obchodními partnery. Pojďme se teď podívat na pár tipů, jak si v začátcích podnikání kancelář pořídit.

Je vůbec nutné si v dnešní internetové době pronajímat kancelář?

Práce z domova je sice čím dál tím oblíbenější, je ale dost důvodů, proč si klasickou kancelář pořídit. V kanceláři si můžete přeci jen vytvořit příjemnější pracovní prostředí, ve kterém Vás nic nerozptyluje. V moderních kancelářských budovách navíc máte hned po ruce copycentrum, recepci, většinou i slušnou restauraci a další služby. Práci v týmu lze sice koordinovat i online, při komplikovanějších projektech je však často lepší osobní kontakt.

V mnoha městech dnes najdete moderní kanceláře za rozumnou cenu

Pokud máte menší firmu, je ideální pronajmout si už vybavenou kancelář v některé z moderních kancelářských objektů. Ušetříte peníze, a navíc se nemusíte starat o chod celé budovy, platit úklidové firmy a podobně. Pronájem takových kanceláří lze navíc dnes pořídit poměrně levně. Pokud například hledáte pronájem kanceláří ve Zlíně, můžete zde najít nově vybudované kanceláře od 24 m2 za 2990 Kč/měsíčně, a to přímo v centru města.

Provozujete e-shop? Pronajměte si kancelář spolu se skladovými prostory

Každý majitel e-shopu ví, že skladových prostor nikdy není dost. Pronájem skladů je však nemalou investicí. Pokud máte navíc sklad v jiné části města než kancelář, často váš pracovní den v začátcích podnikání spočívá hlavně z přejíždění autem tam a zpátky. Skvělým nápadem je si v takové situaci pronajmout kancelář společně se skladovými prostory – ušetříte peníze a zároveň vyřešíte i své logistické problémy.

Najít si v začátcích podnikání slušnou kancelář není snadné, to je jasné. Doufáme, že vás náš stručný článek inspiroval a posunul vás zase o krůček dál k úspěchu.

Podobné články...