Najděte si kancelář ve třech jednoduchých krocích

Najděte si kancelář ve třech jednoduchých krocíchDali jste se na podnikatelskou dráhu a hned v úvodu narazili na několik překážek, které je nutno eliminovat? Jednou z nich je pravděpodobně i výběr kancelářských prostor, které budete při své podnikatelské činnosti považovat za svůj druhý domov. Protože jsou kanceláře k pronájmu prakticky na každém kroku, je občas obtížné zorientovat se v jednotlivých nabídkách a vybrat si takové prostory, které vám budou vyhovovat svými dispozicemi, lokalitou a v neposlední řadě i výší měsíčního nájmu. Na následujících řádcích vám poradíme, jak si vybrat nebytové prostory ve třech jednoduchých krocích.

Krok č. 1 – jděte na to chytře

Nemusíte se zdržovat fyzickým obcházením jednotlivých kancelářských prostor určených k pronájmu. Jděte na to od lesa a využijte nově vzniklých online projektů, díky kterým přehledně vidíte kanceláře v různých částech České republiky, které si můžete prohlédnout na reálných fotografiích, přečíst si o nich všechny důležité informace a objednat jejich pronájem pěkně z pohodlí svého domova.

Krok č. 2 – stanovte si priority

Potřebujete kancelář sedm dní v týdnu? Využijete zasedací místnost? Kolik prostor potřebujete? Jakmile si odpovíte na tyto a řadu dalších úvodních otázek, můžete se pustit do samotného hledání. Jde-li vám primárně o cenu, mějte na paměti, že za kanceláře situované na prestižních adresách z pochopitelných důvodů zaplatíte více, než za prostory v zapadlých vesničkách. Na druhou stranu však kancelář situovaná na luxusní adrese přitáhne větší pozornost klientů i potenciálních zákazníků.

Krok č. 3 – porovnávejte a vybírejte

Pokud již víte, jak velkou kancelář hledáte a že vás primárně zajímá třeba pronájem kanceláří v Praze, Brně nebo jiném velkém městě, porovnejte parametry jednotlivých prostor a vyfiltrujte ty nejlepší nabídky. Některé společnosti dokonce nabízejí osobní poradenství, kterého můžete využít v případě, nejste-li si jisti finální volbou. Věříme, že i vám se podaří najít kancelář snů, v níž bude práce pravým a nefalšovaným zážitkem!

 

Podobné články...