Vybíráte podnikový informační systém? Saul má řešení pro každého

Podnikové a informační systémy, ERP, účetní programy… Kdo se v tom má vyznat? Pokud máte pocit, že se bez sofistikovaného softwaru neobejdete, ale tápete v množství variant, udělejte si jasno díky následujícímu přehledu. Jak se věci mají, nám prozradili odborníci z české společnosti Saul, která se v oboru podnikových informačních systémů pohybuje řadu let. V současné době nabízí produkty pro živnostníky, menší firmy i větší společnosti.

Pro OSVČ a malé firmy

Živnostníci a menší společnosti obvykle nevyžadují robustní systémy a vystačí si s balíčkem RIS Start. Jedná se o účetní program s jednoduchým a snadno ovladatelným rozhraním. Jeho součástí je jedna licence základních modulů. Implementace většinou netrvá déle než dva dny.

Pro středně velké společnosti

Jakmile se firma rozroste a posune na další úroveň, změní se i její potřeby. Informační systémy pro středně velké společnosti zahrnují širší spektrum agend pro oblasti, jako jsou účetnictví, finance a controlling, majetek a evidence, logistika, plánování, mzdy a personalistika, specializovaná oborová řešení apod.

Odpovědí na výše uvedené požadavky je podnikový ekonomický systém RIS s rozsáhlou funkcionalitou, která odpovídá požadavkům obchodních, výrobních, IT a jiných firem, stejně jako organizacím veřejné správy. Počet licencí je volitelný (může se pohybovat v jednotkách i v desítkách) a doba potřebná pro zavedení systému činí 2 – 3 měsíce.

Pro velké společnosti

Na pomyslné špici nabídky stojí komplexní systém třídy ERP, který byl navržen s ohledem na efektivní zpracování velkého objemu dat. Velké společnosti využívají systém RIS, výrobní podnikové systém AR-RIS a manažerskou nástavbu TOP-RIS. K charakteristickým znakům patří vysoký stupeň zabezpečení a účast až stovek uživatelů.

Chcete se o podnikových informačních systémech dozvědět více? Informace najdete na www.saul.cz.

Podobné články...