Stylový dress code: i pracovní oděvy mohou být šik


Dress code se ani zdaleka netýká jen pracovníků v bance, businessu či gastronomii. Také výrobní a průmyslové firmy vyžadují od svých zaměstnanců nošení předepsaného oděvu – v tomto případě především z ochranných a bezpečnostních důvodů. Fádní montérky však rozhodně nečekejte. Nabídka pracovních oděvů je čím dál pestřejší – a řemeslníci i velké firmy mají z čeho vybírat.

Móda a práce

Mysleli jste si, že móda a pracovní odívání k sobě nepatří? Opak se stává pravdou. Moderní prvky, trendy střihy a pestré barvy – i takové může být ochranné pracovní oblečení dělníků, řemeslníků nebo třeba automechaniků. Montérky již dávno nejsou jen montérkami. Komfort a styl povyšují pracovní uniformy na zcela novou úroveň.

Nestárnoucí klasika

Nejoblíbenější zůstávají tradiční laclové montérky, které jsou pohodlné a vybavené praktickým úložištěm. Pracovníci si je cení rovněž pro ochranu zad a ledvin. Bohatý výběr však přináší ještě rozmanitější sortiment ochranných oděvů – od šortek, triček a blůz po vesty nebo bundy. Moderní střihy bývají dostupné nejen v pánském, ale překvapivě také v dámském či dokonce v dětském provedení. Můžete tak chránit třeba šikovnou partnerku nebo malého nadějného kutila.

Neotřelé barvy

I barevné kombinace mohou být důvodem, proč si vybrat právě konkrétní typ montérek. Stylové a kvalitní jsou funkční oděvy Emerton. Estetické barevné provedení zaujme na první pohled. Šedočerná paleta je doplněna výrazně oranžovými detaily. Pro opravdové fajnšmekry nechybí ani kolekce Camouflage v maskáčovém módním stylu. Milovníci zelené ocení ochranné oděvy Stanmore. Kromě této nepřehlédnutelné barvy je bavlněná řada Stanmore dostupná také v zemitém nebo modrém odstínu.

Od řemeslníků řemeslníkům

Existují však také montérky pro skutečně náročné. Aby se zaměstnanci cítili jako v bavlnce, vytvořila nizozemská firma Rehamij ochranné oděvy Assent s ohledem na potřeby samotných řemeslníků – a to tak, že oslovila skupinu pracujících. Montérkám tak nechybí jak design, tak 100% praktičnost – protože vycházejí z reálných zkušeností, potřeb a zážitků těch, kteří ochranný oděv potřebují a využívají v každodenním životě.

Komfort i doma

Naopak pro domácí kutily mohou být vhodné ekonomičtější montérky. Nabízí se kvalitní výrobci ochranných oděvů za dostupné ceny, jako jsou Desman nebo MAX. Ani v tomto případě pak uživatelé nejsou ochuzeni o pestrý výběr barevných kombinací pro muže jakéhokoli věku. Práce tak může být příjemná i doma – přičemž můžete vypadat reprezentativně stále. A ženám se tak naskýtá možnost, jak partnera překvapit trendy dárkem.

Podobné články...