Praha má nové kancelářské centrum, kde si můžete pronajmout plně vybavenou kancelář

Praha má nové kancelářské centrum, kde si můžete pronajmout plně vybavenou kancelář
Ohodnotit

Praha má nové kancelářské centrum, kde si můžete pronajmout plně vybavenou kancelářLuxusní adresa v Praze 3, pulzující srdce hlavního města, moderní kancelářské prostory a plně vybavené kanceláře k pronájmu – to všechno a ještě mnohem více najdete v prostorách Atria Flora na Královských Vinohradech, které se nově otevírají prvním zájemcům a návštěvníkům. Máme pro vás hned několik důvodů, proč se o nově otevřené centrum zajímat a situovat zde své sídlo firmy nebo dokonce kancelář, která je vám kdykoli plně k dispozici.

Kde nové kanceláře najdete?

Ať už hledáte pronájem kanceláří, které jsou plně vybavené a situované v oblíbené části Prahy nebo jste se rozhodli změnit sídlo společnosti, navštivte Atrium Flora na Praze 3, které vyniká svou perfektní dopravní dostupností i bohatou občanskou vybaveností. Do budovy vstupujete přímo ze stanice metra „A“ Flora a pro ty, kteří přijeli vlastním vozem, je zde připraveno rozlehlé podzemní parkoviště, které pojme přes 700 osobních vozů.

Proč právě Atrium Flora?

Zajímáte-li se o pronájem kanceláří na Praze 3, jistě chcete vědět více o výhodách, které můžete díky Atriu Flora získat. Díky plně vybaveným kancelářím, které jsou v Atriu Flora zastoupeny rovnou číslem 36, se nemusíte starat o internetové připojení, technologie nebo úklid. Prostě jen přijdete a pracujete. Tento koncept jistě ocení i zájemci o sídlo firmy na Praze 3, která patří k nejprestižnějším pražským lokalitám a je pulzujícím centrem obchodu a finančnictví.

Doprovodné služby pro váš maximální komfort

Součástí Atria Flora jsou nejen plně vybavené kancelářské prostory, ale také nákupní pasáž, rozlehlá venkovní terasa s úžasným výhledem i 3 zasedací místnosti, relax zóny a meeting pointy. Protože se nové a plně vybavené kancelářské centrum Atrium Flora Office Center právě otevírá, využijte akčních slev a výhod pro první zájemce!

Více informací o nově otevřeném centru naleznete na webových stránkách www.scottweber.cz!

Podobné články...