Praha má nové kancelářské centrum, kde si můžete pronajmout plně vybavenou kancelář

Praha má nové kancelářské centrum, kde si můžete pronajmout plně vybavenou kancelářLuxusní adresa v Praze 3, pulzující srdce hlavního města, moderní kancelářské prostory a plně vybavené kanceláře k pronájmu – to všechno a ještě mnohem více najdete v prostorách Atria Flora na Královských Vinohradech, které se nově otevírají prvním zájemcům a návštěvníkům. Máme pro vás hned několik důvodů, proč se o nově otevřené centrum zajímat a situovat zde své sídlo firmy nebo dokonce kancelář, která je vám kdykoli plně k dispozici.

Kde nové kanceláře najdete?

Ať už hledáte pronájem kanceláří, které jsou plně vybavené a situované v oblíbené části Prahy nebo jste se rozhodli změnit sídlo společnosti, navštivte Atrium Flora na Praze 3, které vyniká svou perfektní dopravní dostupností i bohatou občanskou vybaveností. Do budovy vstupujete přímo ze stanice metra „A“ Flora a pro ty, kteří přijeli vlastním vozem, je zde připraveno rozlehlé podzemní parkoviště, které pojme přes 700 osobních vozů.

Proč právě Atrium Flora?

Zajímáte-li se o pronájem kanceláří na Praze 3, jistě chcete vědět více o výhodách, které můžete díky Atriu Flora získat. Díky plně vybaveným kancelářím, které jsou v Atriu Flora zastoupeny rovnou číslem 36, se nemusíte starat o internetové připojení, technologie nebo úklid. Prostě jen přijdete a pracujete. Tento koncept jistě ocení i zájemci o sídlo firmy na Praze 3, která patří k nejprestižnějším pražským lokalitám a je pulzujícím centrem obchodu a finančnictví.

Doprovodné služby pro váš maximální komfort

Součástí Atria Flora jsou nejen plně vybavené kancelářské prostory, ale také nákupní pasáž, rozlehlá venkovní terasa s úžasným výhledem i 3 zasedací místnosti, relax zóny a meeting pointy. Protože se nové a plně vybavené kancelářské centrum Atrium Flora Office Center právě otevírá, využijte akčních slev a výhod pro první zájemce!

Více informací o nově otevřeném centru naleznete na webových stránkách www.scottweber.cz!

Podobné články...