Pojistné krytí pro OSVČ

Do práce chodí člověk pro peníze. Někteří z nás mají rádi jistotu zaměstnaneckého poměru, jiní preferují vydat se na „volnou nohu“ a pracovat jako OSVČ. Předpoklady k tomu jsou jasné – něco umět a nebát se to prodat.

Ale ani v tomto případě není vždy vyhráno. I v tom sebelepším úmyslu se totiž může stát, že řemeslník, kadeřnice, masérka nebo kdokoliv jiný způsobí svému zákazníku nechtěnou škodu a oheň je na střeše. Co s tím? V případě, že nejste pojištěni, namísto kýženého výdělku zaplatíte škodu. Zcela jinak je to ale v případě, že máte ERGO pojištění.

Abyste nesplakali nad výdělkem

Právě pro tyto účely je totiž určeno pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Kryje vás před problémy, které způsobíte při výkonu svého povolání třetí osobě. Pojistka má široký rozsah pojistné ochrany, celosvětovou platnost a disponuje nízkou výší spoluúčasti na škodě s možností volby.

Speciální variantu nabízí dokonce pro řidiče, v případě, že byste způsobili škodu na služebním voze. Pojištění odpovědnosti vám pomáhá předejít nešťastným nehodám, které by vás v mnohých případech mohly vyjít pěkně draho. 

Pojistka proti blbosti

V rámci pojištění odpovědnosti, kterému se lidově říká i „pojistka proti blbosti“, lze ochránit problémy v občanském životě, nehody v zaměstnání, ale i zajistit ochranu pro piloty.

Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě, jako je vysklené okno, rozbité zboží v obchodě nebo vytopený soused. Pojistka je výhodná v tom, že platí nejen celosvětově, ale rovněž je přenositelná v rámci celé rodiny. Vytrhne vám trn z paty i v okamžiku, kdy něco provedou vaše děti. A takových nehod rodiče zažije v životě nespočet.

Pojistěte se u ERGO a mějte jistotu, že vám v případě nouze kvalitní pojistka pomůže. ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V České republice má již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů.

Podobné články...