Operativní leasing – snadná cesta k novému vozu


Jste fanda do aut a zároveň je pro vás poměrně dost důležité jezdit v prestižní značce? V takovém případě si určitě vybíráte automobil, jenž vás reprezentuje. Časově vytížení podnikatelé pravděpodobně uvítají možnost, kdy budou jezdit autem, které si vybrali, bez toho, aby se o něho museli starat. Pro tyto případy existuje výhodná finanční služba – operativní leasing. S ním si vychutnáte jízdu novým autem každé dva roky.

Jaké výhody má operativní leasing?

Těch výhod je hned několik. Operativní leasing se v současné době jeví jako nejsnadnější cesta k novému automobilu. Jeho podstata tkví v tom, že vy si za měsíční paušál nový vůz pronajmete, a to nejméně na 24 měsíců a nejvíce na 60 měsíců. Dopředu nemusíte skládat žádnou akontaci a v ceně operativního leasingu je i povinné ručení a havarijní pojištění. A když si zvolíte variantu operativního leasingu společně se servisem, tak nebudete nic platit ani při pravidelných servisních kontrolách. Prostě jezdíte se zcela novým autem s výhodami, které šetří čas i peníze.

Až operativní leasing skončí a vy máte vše splaceno, automobil vrátíte leasingové společnosti a nemusíte se o nic dalšího starat. Už žádné shánění kupců na prodej vozu a podávání inzerátů. Kromě toho si firmy mohou dát náklady, jež jsou s operativním leasingem spojené, do nákladů svého podnikání. Přitom máte dobrý přehled o všech měsíčních splátkách a nečekají vás žádná nepříjemná překvapení, protože víte přesně, jaké platby musíte každý měsíc uhradit.

Pro koho je operativní leasing nového vozu vhodný?

Pro každého, kdo chce jezdit bez starostí s novým vozem. Pro toho, kdo nemá dost našetřeno, a přitom by nový automobil chtěl. A v neposlední řadě pro všechny úspěšné s životním standardem, ze kterého nechtějí nic slevit. Proč si přidělávat starosti koupí nového vozu, když si ho můžete pronajmout? V konečném důsledku je tato varianta ve všech ohledech výhodnější.

Jak probíhá pořízení nového vozu na operativní leasing?

Vy si vyberete vůz a společnost, jenž vám ho na operativní leasing poskytne. Na trhu existuje řada firem, které se tímto zabývají. Určitě stojí za úvahu si vybrat takovou, jenž vše vyřídí za vás a vozy má ihned k dispozici. Jednou z nich je i společnost Driveto, která nabízí pronájem automobilů pro podnikatele i soukromé osoby a ve svém Driveto Klubu má i speciální nabídky pro členy.

První krokem k pronájmu je vlastní výběr vozu a zaslání poptávky leasingové společnosti Driveto. Ta se vám telefonicky ozve a domluví další podrobnosti a dostupnost auta. Zároveň vás požádá o doložení vašich příjmů, aby mohla ověřit měsíční splátku operativního leasingu. Po schvalovacím procesu Driveto objedná automobil u prodejce. To je všechno. Můžete se těšit na nové auto. Podrobnější informace na webu Driveto.cz.

Podobné články...