Kancelář v cloudu pomůže zvládnout i náročné úkoly online

Výpočetní technika hraje už dlouhou řadu let významnou roli v mnoha oblastech činnosti. Využívají ji firmy i domácnosti a mnozí si již vůbec nedokáží představit, že by se bez ní museli obejít. Počítače dnes navíc nepomáhají jen s realizací rutinních úkolů, zpracováním velkých objemů dat a náročných výpočtů. Lze na nich řešit v podstatě jakoukoli firemní agendu. Umožňují také vzdálenou komunikaci a spolupráci několika uživatelů nebo dokonce celých týmů.

Kancelář v cloudu je řešením pro každou firmu, jejíž zaměstnanci pracují z domova

Mnoho firem již v předchozích letech umožňovalo svým zaměstnancům pracovat do jisté z domova, nicméně jen pro zlomek z nich bylo omezení docházky prioritou. Až v letošním roce došlo k obratu. Pandemie koronaviru výrazně omezila mezilidské kontakty, což donutilo celou řadu velkých společností i drobných podnikatelů hledat cesty, jak uspokojivě fungovat bez pravidelných porad v zasedacích místnostech. A pokud možno i bez nutnosti docházet každodenně na pracoviště. Ti, kdo nezaspali dobu a začali fungovat online, tak získali konkurenční výhodu a nemusejí mít obavy, že se pracovníci ocitnou v karanténě nebo budou muset být v případě uzavření škol doma s dětmi. Kancelář v cloudu se tak ukázala jako praktické řešení, které usnadňuje život a zároveň dokáže zajistit prosperitu i během koronavirové krize. A navíc pomáhá všem, kteří využívají externisty.

iPodnik pomáhá malým podnikatelům i větším firmám

Podnik je hostovaná služba na platformě Microsoft., jež dokáže zajistit efektivní provoz firmy. Moderní privátní cloud disponuje řadou užitečných aplikací včetně Office 365. A pracovat lze nejen z PC, ale i z mobilu a tabletu. Díky exchange online se dokonce může na jednom dokumentu podílet i několik lidí najednou. A systém Pohoda vyřeší daňové účetnictví online. Web http://www.ipodnik.cz/ získal 1. místo v soutěži WebTop100 jako nejlepší web v oblasti IT.

Podobné články...