Jak vybrat kancelářský nábytek? Hlavní je kvalita a vzhled

Zařídit si kvalitní a dobře vypadající kancelář vyžaduje spoustu úsilí. V tomto článku vám tuto práci zjednodušíme a ukážeme, jak na výběr nábytku.

Kancelářský nábytek – to není jen křeslo a stůl. Pokud chcete vytvořit dokonalé prostředí pro vás i vaše zaměstnance, pak je potřeba počítat nejen s náležitou investicí. Na co si dát během vybavování kanceláře pozor?

Váha ukazatelem kvality?

Nejen kancelářský nábytek Delta, ale i řada dalších kvalitních značek. Všechny spojuje jeden parametr – váha. A když nábytek váží víc, než byste čekali, je to známka kvality. Znamená to, že na jeho výrobu bylo spotřebováno opravdu hodně materiálu. Jednotlivé součástky jsou zpravidla dobře připevněné. Masivní konstrukce pak snese i méně šetrné zacházení. Zkrátka kvalitní nábytek = těžký nábytek.

Kromě váhy ale dávejte pozor i na nosnost. U židlí si hlídejte maximální nosnost opravdu pečlivě. Většina kancelářských křesel sice unese víc, než výrobce uvádí, problém ale nastává někde jinde. Křeslo se rychleji poškozuje a nutí vás sedět špatně. Takové potíže sice u stolu nebo skříně nejsou, i přesto si dávejte pozor, co do nich vkládáte. Pokud je budete přetěžovat, zřejmě vám nebudou sloužit tak dlouho, jak by mohly.

Dbejte i na barvy

Aby kancelář vypadala opravdu dobře, budete muset věnovat svůj čas i slazení veškerých barev. Dbejte na to, abyste nakupovali jen takový nábytek, který se sem bude hodit. Vzít žlutý stůl, červenou židli, černou skříň a hodit ji do místnosti s růžovým nátěrem, to nebude moc dobře fungovat.

Pokud se vám o barevné sladění nábytku nechce starat, nechte práci na odbornících. Na trhu totiž naleznete vybrané sestavy nábytku. Ty se k sobě hodí nejen co se barev týče. Také sdílí stejnou kvalitu a výrobce. Pořídit si tak můžete:

Na trhu naleznete i jiné značky, tyto vám ale od srdce doporučujeme. Jsou kvalitní a prodávají se za dostupné ceny. Pořídit si je můžete například v eshopu Zajicekinterier.cz.

Podobné články...