Jak uspět v podnikatelské džungli? Získejte triumf v podobě MBA titulu!

Jak uspět v podnikatelské džungli? Získejte triumf v podobě MBA titulu!Dobrý nápad je v začátcích podnikání velkou výhodou, ale budoucí úspěch nezajistí. Abyste uspěli v divokých vodách podnikatelského byznysu, budete potřebovat notnou dávku odhodlání, trpělivosti, ale i nemalé zkušenosti. A právě ty můžete načerpat během studia některého z manažerských programů, jehož výsledkem bude titul MBA (Master of Business Administration). Jaké výhody studiem MBA získáte?

Praktické zkušenosti a vědomosti

Teorie je samozřejmě důležitá, ale nejlepším způsobem, jak si teoretické znalosti ověřit, je nepochybně praxe. A právě praxe je to, oč během studia manažerských programů běží. Praktické zkušenosti vám otevřou nové obzory a cenné konzultace se zkušenými lektory mohou účastníkům programů MBA ukázat zcela nové úhly pohledu. Vybrat si můžete, jak obecněji zaměřené programy na management a řízení, tak i úzce specializované programy jako MBA Řízení lidských zdrojů, MBA Real Estate nebo Management soft skills.

Nové kontakty a znalosti

Co si budeme nalhávat – stále se zvyšující nároky ze strany zaměstnavatelů podnikatelům ani manažerům bez neustálého vzdělávání v oboru příliš nenahrávají. Abyste byli na trhu práce konkurenceschopní, bude potřeba přiložit ruku k dílu. Studiem MBA získáte nejen nové vědomosti, ale také budete pracovat na vědomostech již nabytých. Není tak výjimkou, že právě titul MBA bývá vstupenkou k nejlépe placeným místům.

Pozor na výběr vhodné školy!

Škol, na kterých můžete vystudovat MBA je v Česku hned několik. Ne každá je však natolik kvalitní, aby stála za vaši pozornost. Jistým měřítkem kvality může být tým špičkových lektorů a odborníků, kteří mimo lektorskou činnost působí na vysokých postech českých i zahraničních firem. Velmi cennými jsou i osobní zkušenosti a reference studentů a absolventů. Jednou z nejprestižnějších škol, na které můžete titul MBA získat, je nepochybně Business Institut EDU a.s., který se může pochlubit špičkovým týmem lektorů, časovou flexibilitou, výukou v českém jazyce nebo více než tisícovkou úspěšných absolventů.

Navštivte školu Business Institut u příležitosti Dne otevřených dveří, který proběhne 23. 6. 2016!

Podobné články...