Vybíráme úklidovou firmu pro kancelář ve 3 jednoduchých krocích

Vybíráme úklidovou firmu pro kancelář ve 3 jednoduchých krocíchÚklid patří k činnostem, které zrovna nepovažujeme za jedny z nejoblíbenějších. V dnešní době je ovšem již zcela běžné, že si lidé i společnosti na úklid kanceláří či domácností najímají specializované firmy. Ušetří tak nejen nervy, ale zejména drahocenný čas, který je v dnešní době tou nejžádanější a nejcennější komoditou. Pokud vy sami firmu vlastníte a potřebujete zajistit profesionální firemní úklid, jsou následující řádky určeny právě vám!

Jak vybrat vhodnou úklidovou firmu?

Může to být obtížnější, než se na první pohled zdá. Protože firem, specializujících se na firemní úklid je v České republice nespočet, je občas poměrně komplikované zvolit si z obsáhlé nabídky toho nejlepšího dodavatele služby. V takovém případě se vyplatí držet následujících pravidel:

Pravidlo č. 1 – Reference: Stejně jako jinou firmu či dodavatele, i společnost specializující se na úklid firmy, vybírejte na základě kladných referencí. Nebojte se zapátrat jinde, než na oficiálních stránkách společnosti. Pročtěte si internetová fóra a diskuze, popřípadě se zeptejte známých či přátel, zda o nějaké vhodné firmě neví.

Pravidlo č. 2 – Kvalita personálu: Je potřeba uvědomit si, že úklid firmy budou vykonávat řadoví zaměstnanci, nikoli manažeři, s nimiž komunikujete a podepisujete smlouvu. Proto se dopodrobna informujte o personálu, který u vás bude úklid provádět.

Pravidlo č. 3 – Odbornost a technologie: Jaké technologie daná firma používá? Co je její největší konkurenční výhodou? Jak dlouho úklidové práce provádí? A může svou praxi doložit certifikáty či jinými osvědčeními?

Sázka na jistotu

Chcete-li mít jistotu profesionálně provedeného firemního úklidu, oslovte společnost Delta servis, s nemalými zkušenostmi, kvalitním personálem a doložitelnými referencemi. Firma sídlí v Olomouci a zajišťuje nejen úklid kanceláří, ale i domácností a řadu doprovodných služeb.

Podobné články...