Jak se stát úspěšným kurzovým sázkařem

Sledovat výkon vašeho oblíbeného sportovce či týmu, jak poráží své protivníky, je jeden z nejlepších pocitů. Ještě lepší to však je, pokud je výhra vašeho týmu podpořena i cinkotem peněz ve vaší peněžence – pokud si na zápas vsadíte a vyhrajete. Pravidelně vyhrávat však není tak jednoduché. Jde přece jen o sport, jehož výsledek může být jakýkoli. Přesný odhad je otázkou statistik a shánění informací, na které má jen málokdo čas. I bez toho však můžete v kurzovém sázení slavit úspěch, pokud získáte spolehlivé tipy, například od sázkového poradce.

Kdo je sázkový poradce a jak vám pomůže vyhrát?

Sázkové poradenství nabízí člověk či firma, který sportu velmi dobře rozumí, má přístup k mnoha informacím o kondici hráčů, kvalitě hřiště a podobně, a navíc dokáže tyto informace perfektně analyzovat, aby nalezl zápasy, kde bookmakeři nesprávně vyhodnotili kurz. Na takové zápasy se pak vyplatí vsadit, jelikož pravděpodobnost zde hraje ve váš prospěch. Pokud získáte tipy od sázkového poradce, odpadne vám spousta práce s analyzováním statistik a zbude jen to příjemné – vzrušení ze hry a výhra ve vaší peněžence.

Jak najít férového sázkového poradce

Sázkových poradenství je na trhu samozřejmě více. Abyste nenaletěli nějakému podvodníkovi, vybírejte takové, které jé férové a transparentní – zveřejnuje statistiky úspěšnosti svých tipů, a kromě samotných tipů poskytuje i podrobné analýzy. Jednou z nejlepších možností u nás je sázkařský servis Sázej s Robem, který vede bývalý profesionální hokejista se zkušenostmi z USA. Podle spokojených sázkařů, kteří mají s členstvím v klubu Sázej s Robem zkušenosti, se jedná o pravděpodobně nejférovější sázkové poradenství u nás. Najdete zde nejen tipy na podhodnocené zápasy, ale také sportovní analýzy a spoustu dalších informací.

Podobné články...