Jak poslat balík do zahraničí?

Chystáte se expandovat a cílit i na zahraniční klientelu? Snadné to nebude. Proniknout na trh, který pro vás není domácí, je vždycky komplikované. Neznáte zvyky dané země, nevíte, jak tam věci fungují a mnoho věcí je komplikovanějších. I obyčejné odeslání zboží do zahraničí může být problém.

Jak posílat obchodní balíky do zahraničí? Kterou přepravní společnost zvolit, aby byla částka za přepravu akceptovatelná pro vaše zákazníky? Volba je samozřejmě na vás. Měli byste ale vědět, že mnohé přepravní společnosti mají připravené speciální nabídky pro firemní zákazníky, kteří jejich služby využívají pravidelně. Mezi takové přepravní společnosti do zahraničí patří i FOFR.

8 logistických společností spolehlivě doručí váš balík

FOFR je uskupení celkem 8 renomovaných logistických společností, jež jsou ve spolupráci připraveny dovézt vaše balíčky kamkoliv po Evropě. Přepravují kusové i paletové zásilky, na velikosti vašeho zboží tedy vůbec nezáleží. Ať už prodáváte zápisníky nebo nábytek, zákazníci po celé Evropě je dostanou spolehlivě a rychle.

Šetřete čas, vyřizujte vše na jednom místě

Proč zvolit zrovna FOFR? Protože tahle společnost pro vás může posílat balíky do zahraničí i do ČR. Šetříte čas, nejednáte s několika dopravci, vše vyřešíte na jednom místě. Přepravu si objednáte samozřejmě online, nemusíte navštěvovat žádnou pobočku, ani nikam telefonovat. Na začátku je ale vhodné kontaktovat regionálního obchodního zástupce systému FOFR, abyste dojednali podmínky.

Doprava je velmi rychlá

Doprava do zahraničí s FOFR je rychlejší, než byste čekali. Provozují denní svozy a rozvozy po ČR i v zahraničí, lhůty dodání jsou již od 2. dne po naložení. Zásilky jsou samozřejmě pojištěné, drahé zásilky lze ještě extra připojistit.

Takže jak poslat balík do zahraničí? Přece jednoduše online. Můžete vyzkoušet webovou kalkulačku společnosti FOFR na www.fofrcz.cz a udělat si představu o cenách. Určitě neváhejte společnost přímo kontaktovat.

Podobné články...