Elektrický paletový vozík do každého skladu

Ve skladových prostorech se bez pomocníků, jako jsou paletové a vysokozdvižné vozíky, rozhodně neobejdete. Šetří spoustu času, šetří fyzickou námahu, ale také zefektivňují práci jako takovou. Pokud tedy plánujete investovat do těchto strojů, je nezbytné, abyste si nejprve udělali představu o tom, jaké možnosti současný trh nabízí. V následujících řádcích vám představíme nejen elektrický paletový, ale i vysokozdvižný vozík.

Elektrický paletový vozík

V první řadě se zaměříme na elektrický paletový vozík, s nímž můžete pracovat v podstatě v jakémkoliv skladovém prostoru. Jak už samotný název napovídá, slouží k přemisťování materiálu a zboží na paletách.Disponuje elektrickým pojezdem, respektive i zdvihem. Chlubí se většinou malými rozměry a snadným řídicím systémem. Paletové vozíky jsou přizpůsobeny tak, aby zvládly každodenní a intenzivní používání.

Elektrický vysokozdvižný vozík

Další variantou je všestranný elektrický vysokozdvižný vozík, přičemž konkrétně se podíváme na model WS15SL-3500. Slouží ke zvedání a přemisťování palet nákladu. Pohyb je zajištěn elektrickým pohonem. Vysokozdvižný vozík je charakteristický nízkou hmotností, jednoduchým ovládáním a přijatelnými rozměry. V neposlední řadě vás nadchne i příznivá pořizovací cena. Konstrukce vozíku je vyrobena z kvalitní oceli, která slibuje dlouhou životnost, pevnost i stabilitu.

Ruční vysokozdvižný vozík

Levnější alternativou je ruční vysokozdvižný vozík, který se však nehodí do velkých skladů. Jedná se totiž o mechanické pomocníky, které ale slibují stabilní zdvih, dobrou pohyblivost a využití v různých oblastech. Samozřejmostí je bezpečnost a spolehlivost. Ruční vysokozdvižný vozík je ideální volbou tam, kde pracujete s hořlavými a výbušnými látkami, tudíž si nemůžete dovolit vznik jisker či elektromagnetického pole.

Podobné články...