Dobré polepy na výlohy k vám přivedou nové zákazníky

V době, kdy se o přední pozice ve vyhledávačích perou desítky až stovky firem, musíte využívat alternativních metod. Co takhle originálně vyzdobit vaši výlohu?

V dnešní době se k propagaci využívají masivní média – tedy především internet, televize a v některých případech i rádio a časopisy. Napadlo vás ale někdy, že byste jako propagační plochu mohli využít svoji výlohu?

Reklama v podobě vyzdobené výlohy?

Pokud sídlíte na lukrativním místě, pak kolem vaší výlohy denně projdou stovky až tisíce lidí. Zejména na náměstí je opravdu velká příležitost, že některého z procházejících opravdu zaujmete. Využijte tedy každého centimetru a udělejte z vaší výlohy plátno, které k vám přitáhne nové zákazníky.

Polepy na výlohy jsou skvělou možností, jak toho docílit. Dobře vyrobený a navržený polep totiž eliminuje všechny problémy, se kterými byste se mohli setkat. Jde především o:

  • neprůhlednou výlohu,
  • špatný design (ten zákazníka spíše odradí),
  • nevhodná kombinace barev.

Samolepící nadpisy a polepy výloh přináší spoustu benefitů. Tedy pokud k tomu přistoupíte jinak než ostatní. Udělejte si čas na procházku a podívejte se, jak mají výlohy vyzdobeny vaši konkurenti. Udělejte si poznámky. Vypíchněte ty body, které vám přijdou nejdůležitější. S vašimi požadavky pak přijďte za profesionálním grafikem. Ten je s vámi prokonzultuje a vytvoří pro vás originální a kvalitní polep na výlohu.

Pomohou i reklamní polepy aut

Stejný postup můžete aplikovat i u firemního a osobního auta. Když jsme u výloh mluvili o stovkách až tisících kolemjdoucích, u aut může být toto číslo několikanásobně vyšší. Záleží na tom, jak často cestujete a kde parkujete. I to má totiž vliv na to, jestli si vás některé z potenciálních zákazníku všimne a objedná si u vás.

Aby byly reklamní polepy aut účinné, snažte se parkovat na frekventovaných místech. Nejlépe u často navštěvovaných obchodů či na náměstí. Úplně nejlepší by bylo, aby vaše auto stálo na místě, kde bude dobře viditelné. To je ale na takovýchto místech téměř nemožné.

Podobné články...