Virtuální sídlo na lukrativní adrese vám zvýší prestiž!

Virtuální kancelář sníží vaše provozní firemní náklady na minimum! I šetřit se zkrátka musí umět! A především na správných místech.

Také byste se svým obchodním partnerům či zákazníkům rádi prezentovali vizitkou se sídlem vaší firmy na nějaké lukrativní adrese? Ale odrazují vás od tohoto kroku vysoké pronájmy? Tyto obavy rozhodně nejsou na místě. Váš sen o firmě sídlící třeba v centru Prahy vám splní virtuální sídlo.

Nešetřete na zaměstnancích!

Spousta firem v současné době musí otáčet každou korunu. Tedy šetřit. Šetřit se však musí na správných místech, tedy ne na zaměstnancích. Velkou díru do firemního rozpočtu dělají především měsíční pronájmy kamenných kancelářských prostor, které se v závislosti na lokalitě mnohdy šplhají do statisíců. Ty přitom můžete investovat smysluplněji. Aniž byste o své lukrativní sídlo přišli. Jen se z něj stane sídlo virtuální.

Virtuální sídlo pro klidné podnikání

Virtuální sídlo stejně jako virtuální kancelář máte a nemáte zároveň. I přesto, že ji nevlastníte, vám nic nebrání v tom ji využívat. Pravidelně i nárazově, jak se vám zlíbí. Zkrátka si ji pronajímáte. Podobně jako byt, nebo svatební šaty. V případě virtuálního sídla se jedná o registrační firemní adresu, která bude figurovat jakožto zákazníkovo (tedy vaše) sídlo v obchodním a živnostenském rejstříku. Název vaší firmy samozřejmě bude uvedeno i u vstupu budovy na dané adrese. 

Reprezentativní virtuální kancelář 

Můžete si však pronajmout obojí – virtuální sídlo i virtuální kancelář. Ta pak představuje kompletně vybavené kancelářské prostory s recepcí a podnikatelským servisem. K službám vám budou i ochotné recepční, které vřele přivítají i ty zákazníky či obchodní partnery, jenž se u vás zastaví bez ohlášení. K dispozici však budete mít i reprezentativní prostory na porady a obchodní jednání.

Virtuální sídlo za 313 Kč měsíčně? Ano, jde to!

Konkrétně společnost Profi kancelář, s.r.o, která patří mezi vůbec nejstarší provozovatele těchto služeb v Praze, má ve svém portfoliu hned čtyři pražské lokality (Praha 1, 2, 3 a 9). Virtuální sídlo v Poličanské ulici na Praze 9 vás přitom při podpisu smlouvy na tři roky vyjde na pouhých 313 Kč měsíčně. Pronájem virtuálního sídla v Charvátově ulici na Praze 1 vás vyjde zhruba na dvojnásobek. Cenově dostupné je však i virtuální sídlo na Karlově náměstí, které vychází na 537 Kč měsíčně.

Jakou lokalitu zvolit?

Jde-li vám o prestiž, jednoznačně doporučujeme virtuální sídlo na Praze 1. Sídlo firmy totiž do jisté míry ovlivňuje i její image. Je prokázáno, že firmy sídlící na Praze 1 například rychleji uzavírají obchody. Na škodu ovšem není ani velký finanční úřad s nezaujatými správci daně. Pokud je však v hledáčku vašeho zájmu především dopravní dostupnost, možná pro vás bude lepší volbou virtuální kancelář na Praze 9. Dobře přístupná z hlavních tahů a především s dostatečným množstvím parkovacích míst.

Mini, nebo profi?

Vybírat navíc můžete ze tří balíčků – mini sídlo, profi sídlo a profi kancelář. V rámci mini sídla například k pronájmu spolu se sídlem firmy získáte i označení vaší společnosti na budově a služby recepce. Balíček Profi sídlo a Profi kancelář navíc obsahují i příjem a osobní odběr pošty, její dosílání, skenování, přesměrovanou telefonní linku, místnost pro jednání s úřady a možnost pronájmu luxusně zařízené kanceláře.

Nechte si pomoci s účetnictvím a administrativou

V nabídce společnosti ovšem jsou i další asistenční, administrativní, účetní a marketingové služby. Spolu s virtuálním sídlem a kanceláří tak budete mít k dispozici i odborníky, kteří vám pomohou s administrativou či účetnictvím.

Virtuální sídlo a důvěryhodnost

Máte obavy o důvěryhodnost virtuálního sídla? Ani ty nejsou na místě. Profi-kancelář coby jedna z nejstarších provozovatelů těchto služeb je jedním z vůbec nejvíce důvěryhodných garantů profesionálního a dlouhodobě stabilního servisu, na který se podnikatelé mohou stoprocentně spolehnout. 

Firemní peníze investujte smysluplně

Co říci na závěr? Snad jen to, že provoz virtuální kanceláře je samozřejmě ve srovnání s provozem kanceláře kamenné několikanásobně levnější. A jednoznačně představuje klidnější podnikání. Pokud tedy podnikáte v oboru, který vlastní prostory vyloženě nevyžaduje, a jste schopni firmu vést z domova či z jakékoliv jiné adresy, je pronájem virtuální kanceláře rozumným řešením. Peníze, které ušetříte za pronájem klasických kancelářských prostor pak můžete investovat třeba do rozvoje firmy samotné. Volba je jasná, nemyslíte? Více informací hledejte na odkazu virtuální kancelář Praha.

Podobné články...