Uspořádání konference už nemusí být pracné. Sály si lze objednat online

V rámci prezentace firmy je vhodné čas od času uspořádat konferenci. Na ní máte během krátké doby možnost představit klientům, obchodním partnerům i široké veřejnosti své nové produkty a myšlenky. Takováto akce se vám do budoucna jedině vyplatí. Je ale zapotřebí ji řádně naplánovat, a to do nejmenších detailů. Základem je však výběr vhodného místa, kde akci uskutečníte.

Dříve bylo shánění konferenčních sálů v hotelech a dalších prostorách poměrně obtížné. Klasický přístup spočíval v obvolávání všemožných objektů v místě, kde jste akci chtěli uspořádat. Stálo vás to nejen mnoho úsilí, ale i peněz. Navíc ne vždy vás mohl napadnout sál, který by pro daný typ konference mohl být ideální.

Konfi.cz – sofistikovaný online systém pro zajištění vhodných prostor

Dnešní situace už je zcela jiná. Díky online systému Konfi.cz máte možnost si sál na konference vybrat, objednat online. Stačí si zvolit některou z nabídek hotelů či lokalitu, zadat datum pořádání akce a následně vyplnit minimální požadavky na kapacitu sálu. Portál vám pak během pár vteřin sám nabídne nejvhodnější prostory. Následně už jen dokončíte objednávku a otázku místa a času konání akce máte vyřešenou.

Hotelové prostory lze využít i pro jiné akce

Konferenční sály lze samozřejmě pronajmout i k mnoha jiným příležitostem. Jsou vhodné například pro firemní školení, prezentace, ale i soukromé obchodní schůzky, během nichž dolaďujete podmínky se svými firemními partnery. V neposlední řadě se v sálech mohou konat i čistě soukromé akce, kam pozvete své přátele a známé. Vždy záleží jen na dohodě s majiteli vybraného hotelu.

Zajištění sálu pro konference, přednášky, školení a prezentace už tedy není nijak složité. V zásadě vše vyřídíte z pohodlí kanceláře či z domova, aniž byste museli někam volat, případně dokonce absolvovat osobní schůzky, které by vás stály spoustu drahocenného času.

Podobné články...