Jak využít sklad naplno? Pomůže shuttle systém

Pronájem skladových prostor je drahý, proto se kolikrát více vyplatí investovat do chytrého skladového systému než do pronájmu další budovy. Tím systémem může být například švédský Radioshuttle, jenž už přes 30 let pomáhá využívat skladové prostory naplno.

Regály až ke stropu a naskládané blízko sebe. V praxi je něco takového nepředstavitelného, protože v úzkých uličkách se špatně pohybuje manipulační technika a do nejvyšších polic se jen těžko dostanete. Se shuttle systémem však nejde o nic nereálného.

Odolný, trvanlivý a výkonný

Švédský shuttle systém dokáže poskytnout až o 100 % více skladovacího prostoru. Pracuje se všemi typy palet a s libovolným zbožím, nosnost jedné palety je až 1800 kg. Díky tomu, že jsou všechny součásti vyráběné jednou firmou na jednom místě, k sobě vše dokonale pasuje, systém je odolný a trvanlivý. Jen tak něco ho nezaskočí, může být používán i v mrazírnách, poradí si s teplotami od -30 do +40 °C.

Nejrychlejší Radioshuttle na světě

Promění obyčejné policové regály na rychlý sklad připravený na zcela autonomní používání. Šestá generace Radioshuttle je inteligentní, flexibilní, rychlá a zcela připravená pro Průmysl 4.0. Radioshuttle používá více než tisícovka firem po celém světě, každou hodinu systém přepraví přes 70 000 palet.

Komponenty byly během šesti generací vyladěny k dokonalosti. Kolejnicové vedení se širokým horním vstupem umožňuje rychle umístit shuttle, naváděcí lišta navádí paletu na první pozici, boční konstrukce plní ochrannou funkci stejně jako přední/zadní ochrana.

Řešení na míru vašemu skladu

Systém je navíc možné přizpůsobit potřebám konkrétního skladu. Může fungovat na principu FIFO, tedy první dovnitř první ven, či FILO, první dovnitř, poslední ven. Snadno se kombinuje s pikovacím tunelem a strukturálním mezaninem.

Shuttle systém představuje investici na dlouhá desetiletí. Jde však o investici, která se vyplatí. Radioshuttle navíc zprostředkovává i prodej použitých systémů pro firmy, jež chtějí snížit pořizovací náklady.

Podobné články...