Akciová společnost snadno?

Akciová společnost snadno?Chcete, aby vaše podnikání bylo pro investory zajímavější? Nebo „jen“ máte zájem o optimalizaci podnikání, kterou nabízí forma akciová společnost, ale nechcete si projít legislativním rodeem, které její založení provází? Využijte službu založení akciové společnosti na míru nebo pořízení ready made akciové společnosti a vyhněte se všem problémům, které by vás jinak mohly potkat. Kvalitní poskytovatel ready made řešení vám k akciové společnosti na míru nabídne i virtuální kancelář a sídlo firmy, takže se nebudete muset starat naprosto o nic.

Jak si nechat založit akciovou společnost na míru?

Založení akciové společnosti na míru je překvapivě jednoduché – tedy pokud spolupracujete s profesionály. Expert na ready made společnosti, Firmus a. s., již pomohl desítkám podnikatelů a společností k rozšíření jejich podnikání pomocí zakládání s.r.o, a.s. a SE na míru. Díky tomu, že odborníkům z Firmusu rukama prošly již stovky subjektů, můžete mít jistotu, že i vaše nová firma bude založena bleskově a v návaznosti na všechny související zákony. Ready made akciová společnost může být pro vaše podnikání nedocenitelným přínosem a přitom si ji můžete pořídit snáze, než jste si dosud mysleli.

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář vám poskytne všechny výhody běžné kanceláře, ovšem s tím rozdílem, že ušetříte peníze. Díky této službě můžete získat virtuální sídlo v Praze (Praha patří k nejvíce vyhledávaným lokalitám pro umístění společnosti), se zasedací místností. K tomu je možné si za malý poplatek objednat i přeposílání pošty.

Společnost Firmus patří k vyhledávaným odborníkům jak na zakládání společností a prodej ready made akciových společností, tak i právě na poskytování virtuálních kanceláří, včetně zajištění veškerého souvisejícího servisu. Pořiďte si společnost s ručením omezeným, akciovou společnost nebo evropskou společnost od Firmusu a vše proběhne hladce. V měsíci červnu navíc můžete využít akční ceny, pokud si sjednáte i virtuální kancelář v Praze na jeden rok či déle. Více informací najdete na www.firmus.cz nebo je můžete získat na telefonu 731 001 470.

Podobné články...