Luxusní kanceláře v hlavním městě Praha k pronájmu pro každého

Luxusní kanceláře v hlavním městě Praha k pronájmu pro každéhoSháníte reprezentativní kancelářské prostory, ve kterých bude schůzka s obchodním partnerem nebo klientem velmi příjemným zážitkem? Nechce se vám draze odkupovat nemovitosti určené ke komerčnímu využití? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak jsou právě vám určeny kanceláře k pronájmu v Praze, které naleznete na reprezentativních adresách rozesetých po našem hlavním městě.

Jaké výhody pronájem kanceláří nabízí?

V první řadě musíme hovořit o značné finanční úspoře. Koupě komerčních prostor může vaše firemní náklady vyšroubovat do značných výšin. Naproti tomu pronájem kanceláře není tak finančně náročný jako první zmíněná varianta. Pokud tedy chcete ušetřit zajímavé finanční částky a zároveň se pochlubit luxusní kanceláří v Praze, pak je pronájem ideální variantou.

Exkluzivní lokality zaujmou vaše obchodní partnery

Kanceláře k pronájmu vám můžeme nabídnout v několika atraktivních pražských lokalitách. Mezi ty nejexkluzivnější patří bezpochyby kancelářské prostory situované přímo na Václavském náměstí, na Žižkově nebo v Praze-Vysočanech. Cena těchto exkluzivních prostor pochopitelně není zanedbatelná. Chcete-li vlastnit luxusní kancelářské prostory v atraktivní pražské lokalitě, připravte se na částky dotýkající se i 65 000 Kč měsíčně.

Pronájem metru čtverečního již od 3 Eur!

Na pomyslné „opačné straně barikády“ pak stojí kancelářské prostory, za jejichž pronájem rozhodně měsíčně neutratíte desítky tisíc. Náběhové ceny za metr čtvereční těch nejlevnějších kancelářských prostor například v Holešovicích se pohybují kolem neuvěřitelných 3 Eur měsíčně. Vlastní kancelář si tedy může dovolit takřka každý bez rozdílu. Bohatou nabídku nejen kancelářských prostor k pronájmu najdete na oficiálních stránkách Pražské správy nemovitostí.

Podobné články...