Potřebuje vaše firma obsah na internet, ale nestíhá ho tvořit? Přizvěte na pomoc CopyVčelku.cz!

psaci-stroj

Ať už s podnikáním začínáte, nebo už vedete firmu několik let, ale v konkurenci se pořád trochu ztrácíte, je třeba, abyste internet plnili obsahem, který k vám povede vaše další zákazníky. Na takovou pravidelnou tvorbu obsahu však nemá většina firem interní kapacity, a proto od ní upouští. Teď se ale nabízí skvělá možnost, jak outsourcovat a mít všechno – čas, texty i nové klienty.

K čemu obsah? Přece pro váš prospěch!

Čím více kvalitního obsahu na internet dáte, tím více zmínek o vás bude k dispozici. A tím větší šanci máte, že si vás budou nacházet stále noví a noví zákazníci a že ti stávající se k vám budou vracet. Obsahem je k sobě budete přitahovat a zároveň jim poskytovat službu v podobě důležitých a vyhledávaných informací. Oblíbí si vás!

Máte čas na obchod, ale na vlastní propagaci ne?

Chyba. To by se mohlo obrátit proti vám. Zaměřovat se pouze na stávající zákazníky je jen krátkodobé řešení prosperity vaší firmy. Na dnešním přesyceném trhu se nesmíte zdráhat propagace – a ta formou obsahu funguje vážně skvěle.

Pokud však nemáte ve firmě tu možnost, že by obsah o vás a o zajímavostech z vašeho oboru někdo vytvářel, můžete to přenechat profesionálům. K dispozici je třeba CopyVčelka, která se na tvorbu obsahu specializuje.

Jak CopyVčelka funguje a co pro vás může udělat

CopyVčelka nabízí služby celého obsahového marketingu. Mají nejen své copywritery, ale umí  poradit i jaké texty psát a jak upravit ty stávající. Mohou vám pomoci i s případným vymyšlením témat či kompletních strategií. Dostanete celý tým copywriterů, korektorů, obsahových stratégů a marketérů.

Následně pro vás CopyVčelka vytvoří, co vám na očích uvidí a co bude v jejich silách – články, texty na web, na podstránky, na sociální sítě, texty k vašim propagačním materiálům. Na zakázku vám vytvoří e-booky či případové studie, otextují produkty a kategorii v e-shopu a dokážou i mnohá další kouzla.

Jakmile pošlete zadání a dodáte vhodné materiály a zdroje, z nichž budou copywriteři moci čerpat, budete moci odpočítávat čas. Texty budete mít hotovy do několika málo dní. A pokud nebudete s výsledkem naprosto spokojeni, nabízí se možnost neomezených úprav, které jsou již v ceně. Přesně tak to chodí.

Cesta ke kvalitnímu obsahu už je snadná!

Tvořit hodnotné a informačně přínosné texty není věc jednoduchá a mnohdy na ni ve firmách nejsou kapacity. Někdo se však o váš obsah může postarat a během krátké doby ho vytvořit. Vyzkoušejte to!

 

Podobné články...