Založení firmy online ušetří starosti i obcházení úřadů

Mnozí z nás před klasickým zaměstnaneckým poměrem preferují samostatnou výdělečnou činnost. Právě podnikání nám totiž dává v mnoha ohledech volnost. Můžeme si sami stanovit obor a rozsah činnosti, plánovat dovolenou podle svých potřeb a zařídit si vše tak, aby nám práce přinášela maximální potěšení. Často ale nevíme, jak začít.

Proč je výhodné založit si firmu?

Když jsem se rozhodla opustit vcelku lukrativní pozici v managementu a stát se vlastní paní v oboru tvorby webových stránek, rozhodla jsem se na poslední chvíli pro založení s.r.o. Známý, který podnikal na živnostenský list, se totiž dostal do finančních problémů. A jelikož ručil za závazky z provozování svého obchodu i celým osobním majetkem, neúspěch se výrazně podepsal na finanční situaci celé rodiny. U s.r.o. takové riziko nehrozí.

Proč jsem se rozhodla pro založení firmy online

Při hledání informací jak založit firmu jsem zjistila, že se jedná o poměrně náročný proces, který zabere nemalé množství času. A nejde jen o faktické obcházení úřadů, je třeba také důkladně nastudovat veškerou problematiku. Opomenout jediný zdánlivý detail se nevyplatí. Mnozí kupříkladu zamění živnost volnou a vázanou. A jakmile nemají k podnikání patřičné oprávnění, je při první kontrole na světě velký problém. Nechtěla jsem nic podcenit, proto jsem se rozhodla svěřit založení firmy online zkušeným profesionálům ze společnosti Jake&James. Obrovskou výhodou tohoto procesu je i to, že jsem svoji firmu mohla založit jednoduše online z pohodlí domova.

Jak se při založení firmy online postupuje?

Vše je snadné, stačí jen vyplnit objednávku. V ní je třeba specifikovat konkrétní požadavky. Po zaplacení kartou je zadavateli zaslána plná moc, kterou je třeba podepsat a nechat úředně ověřit. Poté může být firma založena během pouhých několika dnů. Skvělé je, že veškerou agendu ohledně založení firmy obstarají odborníci, navíc je celý proces výrazně rychlejší a levnější.

Kolik stojí založení s.r.o. u specializované společnosti?

Založení s.r.o. online není nijak nákladné, stálo mne pouhých 5993 Kč. V ceně jsou navíc zahrnuty i administrativní poplatky úřadům. Navíc s garancí, že bude vše hotovo za pouhých 10 dní. Já se zatím mohla soustředit na své podnikání.

Podobné články...