Rusňákova DRFG umožňuje investovat do podílových fondů téměř každému

Nemovitostní fond CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND, který spadá pod společnost DRFG Davida Rusňáka, umožňuje začít pravidelně investovat prakticky každému. Nejnižší částka, od které je možné do fondu investovat je pět set korun. Díky kvalitním a pečlivě vybíraným komerčním nemovitostem, které jsou umístěné napříč Českou republikou, přinášení fondy stabilní zhodnocení.

Fond těží z aktiv Rusňákovy DRFG

Řada konzervativních lidí se v poslední době vrací k stavebnímu spoření, které má oproti podílovým fondům nevýhodu v limitované částce a také v mnohaletém závazku. Naproti tomu fond je možné rychle opustit, třeba v případě, že investor rychle potřebuje finanční hotovost.

Další alternativou je zakoupení bytu na investici. Jenže slabá nabídka bydlení zejména kvůli pomalé výstavbě bytů vyhnala ceny nemovitostí velmi vysoko. Může za to zejména poptávka, která převyšuje nabídku. Když si teď někdo koupí byt musí se o něj starat, řešit nájemce, a pokud nebude pokračovat trend růstu cen, může výnos z takové investice být velmi nízký a nejspíš pokryje pouze inflaci. I to je důvod, proč lidé upouštějí od nákupu drahých realit a stále častěji se zajímají o podílové nemovitostní fondy. Nemusíte mít totiž několik milionů na účtu, ani si brát hypotéku, investovat můžete už při mnohem menších částkách, a zároveň tak investujete převážně do komerčních nemovitosti, u nichž jsou výnosy vyšší.

Vyšší zhodnocení, menší starosti

Výnos z komerčních nemovitosti se aktuálně pohybuje kolem sedmi procent, zatímco výnos z bytu se pohybuje mezi dvěma až třemi procenty. Na rozdíl od investičního bytu, investorům odpadají starosti o samotnou nemovitost. O nemovitostní fond, který spadá pod Rusňákovu investiční skupinu DRFG, se o správu starají profesionálové a investor tak šetří svůj čas. I to jsou důvody, proč se zájem o podílové nemovitostní fondy neustále zvyšuje.

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí klientům také investice do dluhopisů diverzifikovaných napříč skupinou, mohou investovat i do nákupů komerčních nemovitostí nebo do budování telekomunikačních sítí.

 

 

 

Podobné články...