Podnikat lze rychle, snadno a bez zbytečného papírování

Podnikat lze rychle, snadno a bez zbytečného papírováníProniknout na české trhy není bohužel v našem podnikatelském prostřední ani trochu jednoduché. Základem je pochopitelně dobrý nápad a chuť podnikat. To však pro rozjetí slibné podnikatelské kariéry ani zdaleka nestačí. Celý proces je značně komplikovanější a za většinu komplikací může neslavně známá a pro Českou republiku typická byrokracie. Založit si firmu svépomocí a bez potřebných zkušeností může trvat i několik dlouhých měsíců. K zamítnutí žádosti o zapsání firmy do obchodního rejstříku pak postačí pouhý jeden nedostatek. Proč tedy zbytečně riskovat, když lze firmu získat o mnoho pohodlněji a bez rizika?

V hlavní roli ready made společnosti

Že jste o ready made společnostech doposud ještě neslyšeli? Nevadí, rádi vás s jejich přednostmi seznámíme. Ready made společnost vlastně představuje společnost „před založenou“, která má již plně splacený základní kapitál a je zapsána v obchodním rejstříku. V našem podnikatelském prostředí lidé nejčastěji nakupují ready made s.r.o., která s sebou nese mnoho výhod. Pokud se i vy rozhodnete pro koupi ready made společnosti, pak si u firmy, která má tento prodej na starosti, vyžádejte potvrzení o tom, že firma není zatížena dluhy a nikdy nevyvíjela žádnou činnost. V opačném případě byste totiž mohli být nepříjemně překvapeni. Firmy na prodej představují zajímavou alternativu tehdy, pokud nechcete ztrácet čas nebo nemáte dostatek finančních prostředků pro splacení základního kapitálu.

Nechte si založit společnost na klíč

Na klíč lze dnes pořídit takřka cokoli. Od dovolené, přes spotřebitelský úvěr, až po nový dům. Ale víte, že na klíč lze pořídit také společnost s ručením omezeným? Ano, opravdu je to možné a v našem právním systému zcela legální. Pokud nemáte potřebné zkušenosti, stačí oslovit odbornou firmu, která se na založení s.r.o. specializuje, nadiktovat jí své požadavky a pak si jen počkat na zápis do obchodního rejstříku. Může snad být podnikání ještě snazší?

Podobné články...