Jak se stát moderní obcí či městem?

Každým rokem nejedna obec usiluje o to, aby se stala “Vesnicí roku”. Města se zase snaží poskytnout svým občanům to, co požadují a co ke svému spokojenému životu potřebují. Jelikož žijeme v moderní době, vyžaduje se, aby obce a města, v nichž se žije, byla moderní. Jenže jak toho mají starostové nebo primátoři dosáhnout? Co znamená pojem “moderní”? Co se pod tímto pojmem představuje?

Jak jsme zmínili, žijeme v moderní době plné technologií a vymožeností. A právě to se od obcí a měst vyžaduje. Dnes nikdo nemá čas na to, aby poslouchal hlášení místního rozhlasu. Ne každý má dnes a denně cestu na obecní úřad, aby zjistil, co je nového či co se bude dít. Je proto třeba využít moderní technologie a vymoženosti, které udělají z obcí a měst moderní místa k životu. Navíc díky moderním technologiím a vymoženostem budou lidé skvěle informováni o všem, co se v místě jejich bydliště děje.

Mobilní aplikace

Pokud se chtějí města a obce stát moderními, musí investovat do mobilních aplikací. Právě moderní aplikace jsou dnes považovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby, proč ho tedy nevyužít? Vždyť lidé využívají mobilní aplikace denně, je to pro ně snazší způsob než dohledávat informace na internetu nebo než kupovat věci na nepřehledné webové stránce. Ať je mezi staženými aplikacemi i aplikace vašeho města a obce.

S tím pomůžou odborníci ze společnosti Appkee, kteří se zaměřují na tvorbu a vývoj mobilních aplikací na míru, a to jak pro operační systémy Android, tak pro operační systémy iOS.

Digitální úřední desky

Klasické úřední desky stojící před obecním úřadem jsou zastaralé! Navíc poskytují jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Je třeba abyste investovali do digitálních úředních desek, které nabízí neomezený prostor pro informování občanů. I to je vymoženost, která z všední obce či města udělá moderní místo k životu.

 

 

Podobné články...