Bezpečné doručení zboží k vašim zákazníkům je alfou i omegou ziskového podnikání. Jak jej správně zabalit?

Moderní doba klade na podnikatele ohromné nároky, přičemž zároveň vyžaduje jejich přesun do dynamického online světa. Právě prostředí internetu je dnes naprostým základem nejen pro vybudování vašeho jména, nýbrž i získávání platících zákazníků. To platí především pro e-shopy, kterých pouze v naší malé zemi funguje téměř padesát tisíc. Jak zabezpečit zásilku?

Pevná krabice je nezbytností

Nejspíše nikoho z vás nepřekvapí, že počátkem celého procesu zabezpečení zboží jsou kartonové krabice. Ty se nejčastěji vyrábí v třívrstvém a pětivrstvém provedení, přičemž k dosažení maximální jistoty zvolte vždy raději druhou zmíněnou variantu.

Vsaďte také na kvalitní obalový materiál, a nezapomeňte na výplně kterými vždy poctivě vyplňte veškerý volný prostor mezi vnitřkem boxu a odesílaným produktem. Ať už posíláte křehké, pevné, malé, či velké zboží, nikdy jej nenechte dotýkat se ani jedné ze stěn krabice. To je nejpodstatnější krok, na nějž mnoho podnikatelů zapomíná.

Nejčastější volbou je kartonová střiž, papírová vlna, FLO-PAK a bublinková folie. Všechna tato řešení vám poskytnou solidní služby za přívětivé částky. Hlavně s nimi nešetřete, protože jinak si budete koledovat o nákladné reklamace, ztrátu zákazníků a další potíže.

Neutrácejte zbytečně

Pokud budete měsíčně odesílat stovky balíčků, určitě vám sebemenší úspora financí za obaly přijde vhod. Z toho důvodu se spolehněte jen na ověřené a poctivé dodavatele, kteří budou schopni vám zajistit zajímavé ceny. Za zmínku stojí například společnost s internetovými stránkami box48.cz, jež disponuje ohromným výběrem všech potřeb pro majitele e-shopů. Výhodou je i možnost nechat si zrealizovat krabice na míru, což se z dlouhodobého hlediska vyplatí spoustě jedinců.

Podobné články...