Vydejte se na lov s českou hrou Hunter’s Dream 2

Hraní na automatech je zábava a adrenalin. České online automaty jsou navíc velmi oblíbené pro svou srozumitelnost a grafiku, a to překvapivě nejen u nás, ale i ve světě. Nenechte si ujít dobrodružství, které na vás čeká v české hře Hunter´s Dream, která patří mezi ty nejoblíbenější.

Pokud si chcete zahrát automaty, na jejichž vzniku se podíleli firmy s českými kořeny, vybírejte ty, které jsou označované jako české. Najdete je ve všech online casinech, které mají licenci od Ministerstva financí. Největší počet českých her má casino Sinottip, Forbes a Fortuna. Je v nich k mání velký počet českých her, mezi nimiž budete mít problém si vybrat.

Nevíte jakou hru? Dejte na hodnocení hráčů!

Pokud si chcete zahrát dobrou hru, vyberte si takovou, kterou nejlépe hodnotí samotní hráči. Mezi českými hrami to je Hunter’s Dream 2, Multiplay 81, Cheeser and Jasper nebo Book of Secret Extra. Mrkněte se s námi na tu první zmiňovanou, která vás vezme do světa lovců divoké zvěře.

Hunter’s Dream 2 – základní informace

Jedna z nejoblíbenějších českých her se nese v duchu lovení zvěře. Výrobcem je E-gaming, má 5 válců, minimální sázka je 5 Kč, maximální 1000 Kč. Nejvyšší výhra, které můžete v této hře docílit, je krásných 400 000 Kč! Hra se pyšní 97% výherností, ale můžete si ji zahrát také v demo verzi. Tam nic nevsázíte, nic nemůžete prohrát, ale ani vyhrát. Casina nabízí free spiny bez nutnosti vkladu a předchozí registrace. Pro nové hráče má však většina casin zajímavé bonusy.

Čím je hra přitažlivá

Hra táhne především svou dobrou grafikou a zajímavým tématem. Na 5 válcích se točí kromě čísel a písmen také zvířata, jako jsou bizoni, vlci nebo divocí ptáci. Tedy přesně ty trofeje, které by měl mít vystavené každý úspěšný lovec. Kromě toho patří k pořádné divočině i lovecké chaty, plápolající ohně a odhodlaní lovci s puškou přes rameno. Zvukové efekty tady také sehrávají svou roli, protože se snaží ještě více přiblížit atmosféru lovu.

Pokud je vám tento styl blízký, není nic zábavnějšího, než si hru Hunter’s Dream 2 vyzkoušet a užít si pořádný lov z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde zrovna budete mít dlouhou chvíli.

Podobné články...