Sáhněte po bio šamponu. Vlasy vám poděkují

Hledáte šetrný šampon na vlasy? Ve své podstatě je jedno, jestli se potýkáte s mastnými, nebo naopak suchými vlasy, protože v každém případě je vhodné zaměřit se na bio produkty, které dodávají lesk a potřebné živiny. V následujících řádcích vám prozradíme, proč jsou bio šampony mnohem lepší volbou.

Zapomeňte tedy na šampony plné chemických složek, které vlasům pouze berou jejich přirozenou obranu a zanechávají je suché a bez života. Sáhněte po přírodních šamponech, jež spoléhají na rostlinné extrakty a esenciální oleje. Nejenže jsou šetrnější k vlasům, ale nepředstavují ani zátěž pro tělo či životní prostředí. Bio kosmetika je zkrátka v kurzu.

Složení šamponu ovlivňuje nejen vlasy

Složky v šamponu ovlivňují jak vlasy, tak i celé tělo. Chemikálie se totiž vstřebávají přes pokožku a vyvolávají podráždění či horší zdravotní potíže. Šampony plné chemie taktéž poškozují vlasovou pokožku a z dlouhodobého hlediska vedou k vypadávání vlasů.

Vraťme se však k přírodě, a to nejen kvůli nám, ale i naší planetě. Přírodní bio šampony jsou biologicky rozložitelné, neobsahují škodlivé chemikálie a snižují riziko alergických reakcí.

Podívejte se do nabídky Ekokočka

Produktové portfolio oblíbeného e-shopu Ekokočka je pro vás jako stvořené, protože nabízí širokou paletu přírodních a organických šamponů i kondicionérů, které respektují zdraví vašich vlasů a nezatěžují je zbytečnou chemií. Vyzkoušejte například šampony s biotinem, keratinem, aloe vera či jojobovým olejem.

Kopřivový šampon působí proti lupům, rozmarýnový prospěje vlasům i pokožce hlavy díky svým antibakteriálním a protizánětlivým účinkům. Objevte tedy kouzlo bio produktů a investujte do kvalitních šamponů, které vás ani nepřijdou na majlant. Ekokočka nabízí vyváženost mezi cenou a kvalitou.

Podobné články...