Půjčka pro začínající podnikatele má jen minimum podmínek

V bance vám řekli, že nemáte za sebou žádnou historii a půjčku tak nedostanete. Je to tedy konečná, doslova stopka pro vaše podnikatelské záměry do příštích týdnů? Ale vůbec ne, vždyť opak může být pravdou! Nemusíte spěchat, protože stačí vyplnit jen krátký kontaktní formulář. Půjde o základní osobní data, nečekejte dlouhou zpověď, nad kterou byste strávili dlouhé hodiny. Pokud potřebujete kapitál do začátku a banka se tváří odmítavě, zkuste nastoupit nebankovní cestu. Ta může být podstatně pohodlnější a elegantnější, vždy záleží na úhlu pohledu. Vyřešíte ji přes internet, čímž se dá ušetřit spoustu času.

Neúčelový úvěr je určený pro všechny OSVČ

Na oboru působnosti nezáleží, požádat o tento produkt může každý z podnikatelů, a to včetně těch, co mají čerstvé IČ. Půjčka pro začínající podnikatele má velmi přívětivé parametry a pomůže do prvních kroků, ať už bude investována například do reklamy, vybavení dílny nebo softwaru do počítače. Je to velmi snadné, stačí ověření totožnosti a bankovního účtu, je zde minimum podmínek a nemusíte shánět ručitele. Skryté poplatky? Ale ne, ty už přece do dnešního světa půjček vůbec nepatří a nevypadá to, že se snad někdy vrátí! Jak velký úvěr si tedy můžete sjednat?

  • 5 000 Kč jako minimum, méně si půjčit nemůžete. Bude stačit taková částka na mobil?
  • 30 000 Kč je maximem, které nelze překročit. Tato suma jistě vyřeší řadu finančních otázek.
  • Doba splatnosti? Nastavit si ji můžete mezi 7 a 30 kalendářních dnů, jak vám bude vyhovovat.

Krátký formulář je velkou výhodou

Proč čekat a ztrácet zbytečně čas? Půjčka na podnikání je o něčem úplně jiném, jednoduše vyplníte krátký formulář a pak si vás už najde sama. Nebude se ptát na účel využití peněz. Stačí jen to, že jste podnikatelem, když v žádosti nechybí platné IČ, je zcela v pořádku. Teď už jen mít dostatek odvahy na dlouhou cestu, která před každým OSVČ stojí.

Podobné články...