Jak nosit perlové šperky?

Perly jsou nestárnoucím kouskem každé klenotnice. Sluší každé ženě bez ohledu na věk. Mají mnoho barev, lze je kombinovat s různými kovy. Jestli ale přece jen nevíte, k čemu je například obléct, máme pro vás několik tipů.

Půvabné náušnice s perlou

Perly jsou spolu s diamanty nejoblíbenějšími komponenty do šperků. U perliček máte ovšem tu výhodu, že jsou levnější než diamanty, takže pokud nedisponujete desetisíci, ale chcete si dopřát krásu, říční perla je pro vás řešením. Například takové stříbrné náušnice s pravou perlou jsou jemnou a decentní ozdobou. Klasika, která nezestárne. Tyto klenoty jsou tak ideální volbou pro každou ženu, která chce zajímavý kousek, vhodný k různým kombinacím outfitu. Neomezuje vás nijak barva, perly se hodí prakticky ke všemu. Ať jde o klasické bílé nebo nevšední černé.

K čemu nosit perly?

Pamatujete, že když měla perly vaše babička nebo maminka, ještě se braly za sváteční doplňky a nosily se jen na výjimečné příležitosti. Když máte například jen tzv. pecky, hodí se k elegantnímu outfitu a vlastně sluší i barevnému dresu na běh. Dlouhé visací náušnice, jež zakoupíte například na webu značky Tiniana, můžete vynést spolu s košilí. Když si vyčešete vlasy a necháte ke krku splývat pár pramínků, je to prudce elegantní. Stejně krásně se perlové náušnice hodí k malým černým, hlavně ty bílé vytváří dokonalý kontrast. Éterickou ozdobou jsou i k letním šatům. Pak tu máme samozřejmě významnější příležitosti, kde perla nezůstane zahanbena ani ve společnosti smaragdů či diamantů. Takže jak vidíte, perly mají velké uplatnění. Pokud chcete dobře investovat do šperku nebo někomu koupit vzácnost k narozeninám, promoci apod., perly jsou ideální volbou. Jde o něco, co se navíc dědí z generace na generaci, takže klidně investujte více peněz, vyplatí se vám to.

Podobné články...