Půjčka bez registru: Co vše byste měli znát před podpisem smlouvy

Náhlá potřeba finančních prostředků není vůbec ničím výjimečným. Stačí si pouze představit pokažený automobil, poruchu na plynovém kotli anebo jiné obtíže. Ať už se jedná o cokoli, rozhodně se vyplatí vědět, kde si lze výhodně půjčit. My se zaměříme na půjčky bez registru, jichž může využít prakticky každý včetně osob, jež mají nějaké dluhy. Pojďme si říct, co byste měli všechno vědět před tím, než podepíšete úvěrovou smlouvu.

Výše přeplatku na první pozici

Nejdůležitější je bezesporu celková výše finančních prostředků, které zaplatíte nad rámec vypůjčené sumy. Rychlá půjčka bez registru, respektive její poskytovatel, má povinnost uvádět přehledně veškeré informace týkající se poskytovaného finančního produktu. Na konci prosince loňského roku navíc vešel v platnost zákon o spotřebitelských úvěrech, který klade ještě větší důraz na zodpovědné půjčování.

Dosáhnete na půjčku i vy?

Zjistit byste si jako uchazeči o půjčku měli také to, jestli skutečně na daný úvěr dosáhnete. Každý poskytovatel vyžaduje nějaké záruky. Nejčastěji se jedná o potvrzení výše aktuálního příjmu žadatele. Výjimkou není ani zastavení nemovitosti. Zajímavý je také koncept záruky v podobě zastavení automobilu nebo jiného dopravního prostředku.

Zastavte vůz a získejte expresně hotovost

Výbornou volbou jsou právě moderní půjčky vyznačující se zástavou nějakého dopravního prostředku. V minulosti nebyly tyto úvěry příliš oblíbené, protože nešlo automobil v případě zástavy dále používat. Dnes je tomu jinak. U společnosti Zastavuz.cz můžete například využít služby Money & Drive, která nabízí zastavení vozu a jeho následné využívání dle potřeby. Tato známá autozastavárna působící prakticky po celé České republice má své pobočky v Praze, Brně a Teplicích. Právě tady si lze nechat vůz ocenit a poté rychle získat potřebnou hotovost.

Podobné články...