Propojte MS Outlook s profi CRM systémem a zefektivněte firemní procesy

Používáte Microsoft Outlook? Pokud ne, možná byste měli začít, protože v kombinaci s CRM systémem eWay-CRM jde o velmi silný nástroj, který vám pomůže s udržením přehledu o klientech, poptávkách a projektech. Alespoň tak ho vnímá nespočet firem z celého světa. Možnosti softwaru jsou navíc mnohem širší!

Co eWay-CRM umí?

CRM systém eWay-CRM šetří čas. Integrací do platformy Microsoft Outlook získáte společné prostředí, nebudete muset přepínat mezi několika aplikacemi a neustále přenášet data z jednoho místa na druhé. Navíc se nebudete muset seznamovat s novým rozhraním, neboť po propojení se „starým známým“ MS Outlookem přibydou pouze nové funkce. Jediným kliknutím přiřadíte e-mail k projektu, setřídíte si poštu podle zakázek a vždy ji rychle dohledáte. Neméně praktická je synchronizace úkolů a kalendáře, které si pak lze prohlížet i na mobilním zařízení.

Díky CRM budete mít všechny zákazníky na jednom místě. Stiskem tlačítka zobrazíte jejich přehled a pomocí filtrování získáte skupinu těch, kteří vás aktuálně zajímají. Karty obsahují všechny důležité informace (e-maily, deník, dokumenty atd.). Přesné cílení již nemůže být jednodušší.

Líbilo by se vám, kdyby se e-maily automaticky přiřazovaly ke klientům? I tuto funkci v eWay-CRM najdete. Zprávy se samy propojují s kontakty i s firmami, do kterých patří. Karty kontaktů tak obsahují e-mailovou komunikaci s danou osobou a karty firem veškerou komunikaci probíhající s klientem.


Párováním komunikace s klienty však možnosti CRM systému ani zdaleka nekončí. E-maily lze převádět na poptávky s automatickým dohledáním kontaktní osoby a odběratele, napojením na účetní software Money S3 / Pohoda sledovat přehledy financí a v neposlední řadě hromadně obesílat zákazníky přes marketingový modul.

Chcete-li se dozvědět o všech funkcích, přečtěte si o nich na www.eway-crm.com, kde si lze CRM zdarma stáhnout.

Podobné články...