Máte vyřešeno ve firmě BOZP a PO?


Ať už jste drobný živnostník, velká firma nebo střední podnik, v každém případě musíte mít vyřešené BOZP a PO, což jsou oblasti, které jsou ze zákona povinné. Pokud je tedy nemáte vyřešené a najednou se ve dveřích podniku objeví neohlášená kontrola z OIP, máte zaděláno na pořádnou pokutu, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. Žádný podnikatel však nechce platit zbytečné pokuty, raději investujte do firmy, která vás v případě kontrol nejen z Inspektorátu práce, ale také v případě kontroly z Krajské hygieny zastoupí a uspěje na výbornou.

Jenže kde takovou firmu hledat? Ptá se jistě mnoho z vás. Naštěstí nemusíte dlouho pátrat na internetu! Je tu firma Extéria, která se dnes označuje za přední společnost v oboru BOZP a PO. Pobočky firmy jsou dnes rozprostřeny po celé České republice, dokonce je najdete i na Slovensku, kam firma před pár lety zamířila.

Prosperita však není jediný důvod, proč se svěřit do rukou firmy Extéria.

Nízká cena, profesionální přístup, kvalitní služby

I tak lze popsat firmu Extéria. Pokud nemáte vyřešené BOZP a PO, neuvažujte nad jinou společností. Ceny Extérie jsou v porovnání s konkurencí nejnižší na trhu, přesto nízká cena nemá žádný vliv na kvalitu poskytovaných služeb. Velice pozitivní je to, že nikdy neplatíte nic navíc. Všechny najeté kilometry či hodinové sazby technika nebo případné zastoupení firmy při kontrole z OIP je započteno do ceny ročního balíčku BOZP a PO.

Už se o BOZP a požární ochranu nestarejte

V případě, že využijete služeb, které firma nabízí, vám najednou odpadne jedna starost. O veškerou dokumentaci, která se bezpečnosti práce a požární ochrany týká, se bude starat Extéria, stejně jako se postará o školení zaměstnanců, dále také o kontrolu pracovišť a samozřejmě si poradí i ve chvíli, kdy dojde k pracovnímu úraz. Více na webu bezpecnepodnikani.cz

 

Podobné články...