Používáte přízi? Může ji nakupovat za velkoobchodní ceny

Pokud patříte mezi milovníky ručních prací, ke kterým patří pletení či háčkování, jistě ke své činnosti potřebujete kvalitní příze. A víte, že je můžete nakupovat za velmi přijatelné ceny? Podívejte se na velkoobchod vtc.cz, kde naleznete širokou nabídku pletací příze. Co VTC nabízí?

Naleznete zde pletací příze (vlny na pletení) ve formě přírodní (bavlněné), směsové, akrylové, viskózové, polyesterové a další. Syntetické příze (akryl, polyester) jsou vhodné i pro osoby alergické na vlnu. Objednat si je zde můžete ať už máte spotřebu materiálu malou nebo velkou. Můžete se těšit na kvalitní textilii a galanterii české a evropské výroby.

E-shop patří mezi velkoobchody a díky tomu si zde můžete objednat širokou škálu galanterního sortimentu za velmi přijatelné ceny. K dispozici máte přízi pletací, stejně tak je k dostání i velice kvalitní příze vyšívací. Vyšívací příze je v nabídce ve třech druzích – mulinky, bavlnky a perlovka. Mulinky se skládají ze šesti nitek. Zástupce představují MOULINE a MULINA.

Základ bavlnky je jedna silnější nit a zástupcem této kategorie je NORMA. Poslední Perlovka je příze lesklá, která má jedno nedělitelné vlákno. Objednat si můžete klasickou Perlovku nebo melírovanou OMBRÉ.

VTC působí na trhu již velmi dlouhou dobu. Za svého působení získal celou řadu cenných zkušeností, které se nyní promítají v její široké nabídce galanterního zboží. Současný sortiment čítá přes 5 500 položek. Díky tomu představuje velmi významného dodavatele nejen pro velké firmy, ale i pro domácí kutily nebo nadšence.

Jestliže i vy rádi pletete, háčkujete nebo vyšíváte, pak tento e-shop pro vás bude hotovým rájem. Nakupovat zde můžete kdykoli, z pohodlí svého domova. Pokud učiníte nákup přes 2 000 Kč, bonusem pro vás je doprava zdarma.

Podobné články...