Jak poslat velký balík do zahraničí? Je to snadné!

Rozjezd podnikání úzce souvisí i s hledáním vhodného dopravce. Pokud vám nevyhovují podmínky zavedených firem, případně nedosáhnete na slevy za velký objem zásilek, bude se vám zamlouvat nabídka české služby Balík servis. Je spolehlivá, rychlá a cenově dostupná. Navíc ji můžete využívat i přesto, že se zrovna nenacházíte v České republice. Jak přesně služba funguje, se dozvíte v tomto článku.

Kombinace zmíněných vlastností dopravce je pro úspěšné podnikání klíčová. Lidé z týmu Balík servisu, to moc dobře vědí a nastavili podle toho parametry služby. Dopravce nabízí zaslání balíku do zahraničí i v rámci České republiky, a to bez ohledu na to, odkud si přepravu objednáte.  Uživatelé ekonomického softwaru Stormware Pohoda jistě ocení možnost snadného importu zásilek.

Realizace objednávky je rychlá a jednoduchá

Stačí, když vyplníte přehledný online formulář na balikservis.cz (upřesníte adresy odesílatele a příjemce + parametry balíku) a uhradíte poplatek kartou nebo převodem na účet. O nic víc se starat nebudete, protože kurýr dorazí na místo určení, kde balíček přebere. V praxi můžete objednávku realizovat třeba během obchodní cesty a jako adresu odeslání nastavit vaše výdejní místo, kde balík dopravci předá pověřený pracovník.

Kde všude lze balík poslat a jak velký může být velký balík?

Přeprava zásilek prostřednictvím Balík servisu přijde vhod každému, kdo rozesílá balíky v rámci České republiky i zahraničí. Služba umožňuje dopravu do všech evropských zemí včetně Turecka.

A jak poslat velký balík? Pro Balík servis je přeprava nadměrných zásilek nedílnou součástí služeb. Rozměry kusové zásilky by neměly přesáhnout 2×2×3 m. Pro zboží na paletách je limitem hmotnost 700 kg.

Další důležité informace najdete na webových stránkách služby www.balikservis.cz.

Podobné články...