I podnikatelé mohou získat nebankovní půjčku

Nebankovní půjčky už dávno nepatří mezi pochybné produkty, kterým je lepší se vyhnout. Této pověsti se pomalu zbavují. Naopak, při zapojení zdravého rozumu mohou dobře posloužit. Trh s nebankovními půjčkami se zdárně vyvíjí, jsou na něm k dispozici produkty pro fyzické osoby i podnikatele.

Zvážit své finanční možnosti

Nezískáte-li z nějakého důvodu půjčku v bance, můžete se poohlédnout v sektoru nebankovním. Bude ale z velké části na vás posoudit, zda dokážete řádně splácet a nezabřednete zbytečně do dluhů. Pokud jste zodpovědní, zvládnete si půjčit jen tolik, kolik můžete včas vrátit, a na rozumnou věc, tak proč ne? Někdy půjčku v bance blokuje záznam v rejstříku dlužníků, který třeba ani nesvědčí o něčí neschopnosti splácet. Záznam můžete dostat i při opožděné splátce za telefon.

Půjčka, u které nemusíte dokládat příjmy

Nechce se vám dokládat, kolik měsíčně vyděláte peněz? Pak je jako pro vás stvořena půjčka bez doložení příjmu. Třeba i nebankovní podnikatelská půjčka: bez zajištění, dokládání příjmů, ručení, zástavy a nahlížení do registru. Půjčky nebankovní bývají o něco méně výhodné než ty bankovní, je to ale relativní. Pokud se vám jiné produkty nepozdávají nebo v bance půjčku ani nezískáte, může to pro vás být naopak velká výhra.

Vše vyřídíte online

Nebankovní půjčka pro podnikatele se dá dokonce vyřídit bez návštěvy pobočky, a to online. Ať už potřebujete rychlý úvěr třeba do 10 000 Kč nebo vyšší a dlouhodobější půjčku, zvládnete si z nebankovních produktů vybrat. Limit půjčených peněz většinou narůstá po úspěšně splacené první půjčce. Tím si společnost ověří vaši důvěryhodnost i platební morálku, a za odměnu vám nabídne úvěr vyšší. Největší výběr budete mít z rychlých půjček, kdy není třeba dokládat téměř nic, jen uvést základní údaje o sobě a číslo bankovního účtu. Půjčka na jeden měsíc je nejoblíbenější. Splatíte ji z další výplaty.

Podobné články...