Eshop na míru nemusí být drahý

Rozhodli jste se založit eshop, nebo expandujete svůj rozběhnutý byznys do online prostoru? Pak budete pravděpodobně pátrat, jestli je lepší nechat si vytvořit eshop na míru, či využít nějaký existující systém. Nejlepší je vydat se zlatou střední cestou.

Nechat si vytvořit eshop na míru je obrovská výhoda, protože může obsahovat přesně to, co potřebujete, o nic více a o nic méně. Problém je, že zaplatit si vývoj eshopu od začátku do konce je opravdu drahá záležitost, která se vyplatí spíš větším firmám.

Předpřipravená eshopová řešení jsou zase značně omezující. Budou vás tlačit do technologií a postupů, jež možná pro váš případ nejsou nejvhodnější.

Co tedy s tím? Řešení je systém AiShop, modulární eshopový systém, pomocí nějž se prodalo zboží za téměř 4 000 000 000 Kč. Využívá ho celá řada firem od Dortisimo přes Hrnkobraní až po Daneco, hodí se totiž pro aplikaci v nejrůznějších oborech. A v čem je jiný?

Svůj eshop si sestavíte z modulů

AiShop je modulární, což znamená, že si svůj eshop necháte postavit podle vašich představ. K základní verzi si přidáte ty moduly, jež potřebujete. V základu najdete základní rozhraní administračního centra, SEO podporu, menu, fulltextové vyhledávání výrobků, stránkování, registraci zákazníků, platební bránu GoPay, nejprodávanější položky, Google Analytics apod. Už se základní verzí si tedy vystačíte, obsahuje vše, co pro provoz eshopu potřebujete.

Dále můžete eshop udělat přívětivější pro zákazníky třeba prostřednictvím modulu hlídacího psa, věrnostního systému či affiliate programu. Eshop je možné napojit na splátkový systém, lze vytvořit diskuzní fórum, přidat chat, obohatit eshop o blog s články, nabídnout hodnocení výrobků a mnoho dalšího.

AiShop se dodává ve verzích Start, Standard a B2B, ani tyto verze však nejsou omezující, moduly k nim lze libovolně přidávat.

AiShop se stále vyvíjí

V praxi se bohužel poměrně často setkáte s neflexibilními eshopovými řešeními, jež jsou zastaralá. To ale není případ AiShopu. Toto eshop řešení se neustále vyvíjí, aby odpovídalo moderním trendům. Nabízí moderní grafiku a responzivní design, jestliže si nevyberte z nabízených šablon, lze vytvořit i šablonu na míru. Perfektně funguje na mobilech a tabletech, zákazníkům i majitelům eshopu, již ho ovládají přes administraci, poskytne intuitivní ovládání.

Lze ho napojit na různé moderní ERP systémy. Napojte na eshop Helios Orange, Red, Inuvio, Stormware Pohoda, Premier, Cezar, Money S3, S4, S5 a mnoho dalších systémů.

Aktuálně byly přidány i nové možnosti plateb pomocí Apple Pay a Google Pay. S AiShopem tedy nikdy nebudete pozadu ani zastaralí. Myslí se přitom i na legislativu, řešení samozřejmě plně odpovídá GDPR nařízením.

Jak s AiShop začít?

AiShop je možné vyzkoušet zdarma přímo v demo verzi na webu. Bude-li se vám demo líbit, stačí se ozvat a dohodnout podrobnosti. Firma se každému zákazníkovi věnuje individuálně, pomůže mu nastavit eshop, vybrat modely, eventuálně doprogramovat speciální požadavky.

Tip: Máte-li již nějaký eshop, informujte se o možnosti migrace na řešení AiShop.

A ceny? Základní Start verze určená zejména pro menší prodejce stojí pouhé tři tisíce korun za rok. B2B verze s řadou pokročilých funkcí pro koncové zákazníky i velkoobchodní partnery vychází na 11 000 Kč ročně. Ceny za eshop řešení přímo na míru se vstupní analýzou, špičkovou grafikou a implementací požadovaných funkcí se stanovují individuálně.

AiShop je tedy možností získat řešení prakticky na míru, ale za výrazně nižší cenu, než byste zaplatili při vývoji systému jenom pro vás přímo na klíč. Zároveň nebudete mít tuctový eshop, jichž jsou na českém internetu spousty. Získáte originální řešení, jež vám zvýší prodeje a pomůže zaujmout.

Podobné články...