Co nadělit podnikateli k Vánocům? Kurzy angličtiny!

Máte ve svém blízkém okolí nějakého podnikatele, ať už začínajícího, nebo úspěšného? Lidé, kteří chtějí být v životě úspěšní, určitě ocení praktické dárky. Jedním z nich může být třeba jazykový kurz. Lepší jazykové znalosti otevírají možnosti – a co vy víte, třeba díky vašemu dárku jednoho dne uzavře dobrou smlouvu nebo pronikne na zahraniční trh.

Jazykové znalosti jsou dnes nezbytné, všichni to dobře vědí, přesto se mnozí zdráhají se svou nedokonalou angličtinou něco dělat. Odrazují je předchozí zkušenosti z výuky na základních a středních školách, případně neúspěchy ze samostudia. Přitom profesionální jazyková škola nabídne úplně jiný přístup. Jazyk vás najednou začne bavit, učení už nebude taková nuda a budete dělat skutečné pokroky. Jak je tohle možné? Jazykovky mají své unikátní výukové metody, a hlavně s vámi daleko více mluví.

Jak vybrat jazykový kurz pod stromeček?

Těžko můžete vybírat kurz pro někoho jiného, když nevíte, jaký jazyk se chce učit a na jaké úrovni. Nejlepší tedy je koupit poukaz za určitou částku a za něj si potom obdarovaný sám vybere konkrétní kurz.

Tuto možnost nabízí například Institut jazykového vzdělávání (IJV). Provozuje jazykové kurzy Praha přímo na Václavském náměstí a vyučuje celkem 20 jazyků, takže si vybere opravdu každý. Podívejte se, kolik stojí jazykové kurzy, a pak jen vyberte poukaz v příslušné hodnotě. IJV má připravené vánoční dárkové poukazy v hodnotách od 100 Kč do 5000 Kč. Nejprodávanější je poukaz za tři tisíce, to je tak akorát na kurzy angličtiny či jiného jazyka, případně si obdarovaný něco málo doplatí.

Jakým způsobem poukaz darovat?

Poukaz z IJV vám přijde ihned po zaplacení na e-mail. Vytiskněte si ho na nějaký pěkný papír, případně nechte vytisknout v tiskárně a dejte do obálky. Tu pak umístěte pod vánoční stromeček. A pokud chcete vytvořit přímo dárek, můžete poukaz dát například do nějaké krabičky a tu zabalit.

Podobné články...