Tvorba webových stránek na WordPressu není chybou

Potřebujete vlastní webové stránky a stojíte před nesnadným rozhodnutím, jestli si je nechat vytvořit od odborníků a zda se vyplatí zaplatit si drahé řešení na míru? Patrně už jste zvažovali i platformu WordPress. Pokud ne, tak to udělejte, protože za zvážení doopravdy stojí.

Zapomeňte na systémy typu Wix.com a podobné, kde si web naklikáte sami. Sice vás to nebude stát nic jiného než pár hodin vašeho času, ale do budoucna je takový web špatně udržovatelný a rozšiřitelný. Tvorba webových stránek klikáním není úplně vhodná, protože kdykoliv budete chtít dát na web něco jiného, než systém umožňuje, máte problém. Tudy cesta nevede. Tvorba webu úplně od základu na míru je zase opačný extrém. Sice vám firma vytvoří přesně přímo pro vás, jenže také si za to naúčtuje tučnou odměnu. Platforma WordPress tedy vůbec není špatný nápad.

Weby na WordPressu jsou otevřené a snadno rozšiřitelné do budoucna

Platforma WordPress je ve světě velmi rozšířená, dají se na ní vybudovat klasické prezentační weby i e-shopy, blogy, webové aplikace a mnoho dalšího. Jelikož na ní běží tolik webů, existuje pro ni také spousta rozšíření a umožňuje vám realizovat prakticky cokoliv. Téměř na všechno, co vás napadne, najdete nějaký plugin. A pokud není, vždycky se dá doprogramovat, což šikovná firma zvládne.

Tvorba web stránek na WordPressu je například doménou společnosti AJAS. Na WordPress vsadili proto, že jim umožňuje vytvářet velmi kvalitní weby za super ceny. Zákazníci se přitom nemusí bát, že si web na WordPressu budou tvořit sami. Ano, spoustu věcí dokáže v šabloně změnit i technicky trochu zdatný člověk, ale firma vám web přizpůsobí přesně dle vašich potřeb.

Tvorbou webu to teprve začíná

Společnost AJAS weby pouze netvoří, stará se rovněž o marketingové hledisko. Spravuje PPC reklamy, řeší SEO, dokáže vám nastartovat i sociální sítě, ovládá remarketing a retargeting. Prostě a jednoduše využije všechny možné způsoby, aby k vám na web přivedla dostatek klientů.

Podobné články...