Vadný notebook? V servisu ho opět probudí k životu. Ušetříte spoustu peněz!

Každá koruna se počítá, v začátcích podnikání rozhodně. Ale co si počít ve chvíli, kdy vás zradí pracovní notebook, bez kterého rozhodně neobejdete? Pokud jde o starší model, na něhož se již nevztahuje dvouletá záruční lhůta, nechte si ho opravit. V neautorizovaném servisu vás bude oprava stát mnohem méně než ve „značkovém“, a navíc ho budete mít k dispozici do 24 hodin.

Nový notebook může rozhodit cashflow, oprava je levnější

Čas jsou peníze a kvůli nefunkčnímu pracovnímu notebooku můžete přijít o nezanedbatelnou částku. Přirozeně vás proto napadne, zda není lepší situaci vyřešit pořízením nového počítače. To se však vyplatí pouze za předpokladu, že při práci používáte netbook se zanedbatelnou pořizovací cenou a denně vyděláte několik tisíc korun. V opačném případě pro vás bude mnohem výhodnější oprava. Neautorizovaný servis notebooků dá váš pracovní nástroj do pořádku do druhého dne.

Proč se oprava notebooků vyplatí, nám vysvětlil technik z HP servis Pardubice. Neznačková opravna není vázána pravidly výrobce a na rozdíl od autorizovaných servisů mění elementární součástky.

Uvedený servis HP navíc levně nakupuje náhradní díly přímo od výrobce nebo významných dodavatelů.

Nemusíte nikam chodit, opravu vyřídíte z pohodlí kanceláře

Nedokážete si představit, že do svého nabitého harmonogramu vtlačíte návštěvu servisu, objasňování závady technikům a nezbytnou administrativu? Nic takového vás nečeká. Obrátíte-li se na servis notebooků, který je součástí celorepublikové sítě opraven ABAX, vše zařídíte online.

Jednoduše vyplníte objednávkový formulář, kopii přiložíte k vadnému notebooku a pošlete ho do servisu prostřednictvím kurýrní služby. Opravna vás obratem uvědomí o výsledku diagnostiky a ceně opravy. Stále se vám vadný noteboook jeví jako konec světa či přinejmenším vašeho podnikání?

Podobné články...