Podnikatelské novum: Bez serveru to nejde!

Jak se stát úspěšným živnostníkem, či excelentním bezkonkurenčním podnikatelem? Učebnici teoretických postupů lze zakoupit v lecjakém knihkupectví, teprve skutečná praxe ale ukáže, zač je toho loket, na co si dát pozor a kterých chyb se předem vyvarovat. Že „bez práce nejsou koláče“ snad netřeba zdůrazňovat. Tohle rčení je základním předpokladem k tomu, aby vysněný byznys dopadl dobře.

Každý obor, všechna práce, veškerá činnost potřebuje evidenci, záznamy, protokoly a výkazy. Nehledě na nutnost zpracovat a uchovávat účetnictví, což si už dnes nikdo nedokáže bez užití počítače a IT technologií představit. Jediným zádrhelem na cestě k úspěchu se tak může jevit skutečnost, jak dobře a bezpečně uchovat data.

Mějte čísla pod palcem

Interní a externí disky jsou sice nejjednodušší formou uložení dat, ale kapacitně potřebám podnikání absolutně nedostačují. Vyhovujícím způsobem, jak mít veškerá čísla pod palcem, je mít k dispozici vlastní server. Velmi dobou službu udělá repasovaný přístroj z bazaru serverů. Výhodou takového pořízení je dostupná cena a kvalita zcela srovnatelná s přístrojem novým.

Repasované servery jsou přístroje s aktualizovaným softwarem, které odpovídají nejmodernějším programovým možnostem v dané době. Poskytují s garancí záruky všechny služby, jako server nový s jediným rozdílem, a tím je pořizovací cena.

Proč vsadit na repas?

Servery HP pokrývají potřeby v řadě oblastí – virtualizace, storage, podnikové informační systémy, stratupy, hostingové služby. Dodavatelem jsou garantovány i doplňkové servisní služby, včetně oprav a servisů do druhé pracovního dne na místě určení. Zakoupením serveru u Czech-Server klient dostává automaticky 5% zvýhodnění na housing, což je provoz služeb v datacentru DC6.cz. Toto zvýhodnění platí po celou dobu kontraktu a není nijak časově omezené.

Fungující server je pro každého živnostníka základním předpokladem, že jeho podnikání bude mít hlavu a patu, bude mít k dispozici všechna potřebná data, která budou uchována s dostatečnou kapacitou v bezpečí.

Podobné články...