Koupí vhodné klávesnice svůj iPad dost vylepšíte

Mobilní telefon má dnes kde kdo. V současné době už však tento druh přístroje neslouží pouze k telefonování, respektive posílání zpráv, ale má celou řadu dalších funkcí. Během posledních několika málo desetiletí se telefony opravdu dost proměnily.

A nejen telefony, ale i další mobilní přístroje, třeba tablety. I po těch je dnes docela velká sháňka, zvláště po kvalitních typech jako je třeba iPad. Ty jsou totiž zajímavé mimo jiné i tím, že s pomocí speciální klávesnice mohou do jisté míry nahradit i klasické laptopy.

Nejedná se pouze o hračku

iPad a tablety obecně jsou vlastně malými chytrými televizemi, se kterými lze dělat celou řadu věci. V případě signálu je možné si tímto způsobem prohlížet emailovou poštu nebo brouzdat po internetových stránkách. Rovněž tato zařízení slouží i k přehrávání různých multimédií, hlavně tedy filmů.

K dispozici jsou i zajímavé hry, jež sice nedosahují kvalit nejnovějších pecek, nicméně na zabavení během jízdy autobusem či při dlouhém letu jsou více než dostatečné. iPad však neslouží pouze k zábavě, ale můžete si z něj udělat i alternativní laptop. Budete k tomu potřebovat jen jedinou věci, a sice klávesnici Apple.

Jednodušší psaní

Pokud potřebujete tvořit texty o mnoha normostranách, bez klávesnice k iPadu se určitě neobejdete. Ani ruka zvyklá tvořit desítky sms denně nemá šanci na dotykové obrazovce dlouhodobě psát. Nejde totiž o nic pohodlného a akorát byste si tím řekli o problémy s karpálními tunely.

Klávesnice není zase tak velkou investicí, aby bylo nutné o její koupi zdlouhavě přemýšlet. V případě, že denně píšete, jedná se vlastně o nezbytnost.

Vydrží nabitá dlouho

Kvalitní Apple klávesnice vydrží fungovat bez nabití i několik týdnů, tudíž se nemusíte bát, že by vám vypověděla zničehonic službu. Je však nutné si to hlídat.

Podobné články...