Jak na efektivní monetizaci webu

Vlastníte a provozujete internetové stránky? Pokud ano, zcela jistě se zajímáte o to, jakým způsobem jejich obsah co nejlépe zpeněžit. Alternativ se nabízí hned několik. My se na ně soustředíme podrobně. Mimo jiné také doporučíme konkrétní nový affiliate program nabízející výhodné provize pro každého registrovaného partnera. Vytvořit si díky němu lze hodně zajímavý pasivní příjem.

PPC reklama poskytuje peníze za kliky

Jestliže hodláte přistoupit na průměrné zisky, pak se vyplatí stát se součástí velkého kolotoče PPC reklamních kampaní. U nás existuje Sklik Partner a Google AdSense. Vše funguje celkem jednoduše. Vy se v daném systému zaregistrujete a peníze vydělává web tak, že jednotliví uživatelé klikají na reklamní plochy. Za každý klik dostanete určitou odměnu. Často se jedná o korunové záležitosti, nicméně při vysoké návštěvnosti se třeba dopracujete k zajímavým sumám. Podobně funguje i provizní systém u nákupního rádce Heureka.

Affiliate programy nabízí vyšší zisky

Jestliže se rozhodnete spíše pro affiliate partnerství v některém z programů, pak se s největší pravděpodobností setkáte s mnohem vyšší cenou za uzavřený obchod. Jinými slovy, pokud si potenciální zákazník objedná zboží nebo službu nabízenou prostřednictvím affiliate banneru, pak vy získáte provizi v řádu několika desítek, případně stovek korun. Háček tkví pouze v tom, že se nejedná o cenu za proklik, nýbrž za sjednanou transakci. Máte-li ale tematický web s vysokou návštěvností, neměl by to být problém a vaše zisky se dostanou úplně někam jinam.

Vyzkoušejte nový affiliate program

Společností nabízející tento typ partnerství je internetu spousta. I proto dáváme tip na zajímavou affiliate příležitost, kterou nabízí Genius Madvan. Tato společnost se zabývá především odklady daní a vedením účetnictvím. Při doporučení profesionálního řešení odkladu daní si můžete přijít na 180 korun ročně z jednoho klienta a u vedení účetnictví na 25 až 435 korun měsíčně. Registrace do programu je samozřejmě bezplatná. Tak proč to nevyzkoušet?

Podobné články...